Provident w ostatnim czasie poszerzył swoją ofertę pożyczkową o kilka nowości. Firma się rozwija i proponuje coraz to nowe i lepsze warianty dla chcących pożyczyć wygodnie gotówkę.

 

Pierwszą nowością, która się pojawiła jest możliwość wyboru rat miesięcznych. Provident zawsze był kojarzony z ratami tygodniowymi. Teraz mamy dalej do wyboru tygodniowe i nowe miesięczne. Jest to duży plus dla ludzi, którzy mają np przelewy raz w miesiącu i chcieli by spłacać pożyczkę np zaraz po wypłacie. Zmieniono również okresy na jakie można wziąć chwilówkę i wynoszą odpowiednio od 6-12 miesięcy. Zmalała również kwota dostępna względem standardowej i obecnie jest to maksymalnie 8000zł przy spłacie miesięcznej( 10000zł jest przy spłacie tygodniowej na 90 tygodni). Została również opcja przelew, która zmniejszała koszty a te zostały na takim samym poziomie jak przy spłacie tygodniowej.

 

Druga nowość to konsolidacja zobowiązań polegająca na spłacie innych chwilówek na korzystniejszych warunkach. Oczywiście zawsze możemy wydłużyć okres spłaty co przełoży się na mniejszą tygodniową ratę. Tygodniową ponieważ Provident przewidział konsolidację do kwoty 8000zł  na okres 45 lub 90 tygodni. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które mają problemy i zaciągnęły w krótkim czasie kilka zobowiązań.

 

Po tym co zaoferował Provident mozna się spodziewać, że prędzej czy później inne firmy zaproponują podobne rozwiązania. Oby były tylko z korzyścią dla potencjalnego klienta.

MK