Deutsche Bank Polska SA proponuje wiele rodzajów kont ale najczęściej wybieranym przez młodych jak również tych starszych ludzi ze względu na brak opłaty za prowadzenie konta. Wszystkie wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie są za darmo a przelewy podobnie jak wypłaty kosztują 0zł.

Niemiecka jakość na bankowym rynku

Nie ma żadnych wątpliwości, że Deutsche Bank i dbNET taką właśnie jakość reprezentują i dobrze, że pojawiła się ona na polskim rynku. Wysoka jakość zawsze bowiem pozwala wyznaczać dobre standardy, na których klienci zawsze korzystają. Konto dbNET to nowoczesne i darmowe konto internetowe, które doceni na pewno wiele współczesnych klientów. Wystarczy wymienić:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

0 zł za wydanie Karty IQ naprawdę wyjątkowej. Dzięki niej możesz brać udział w programie

lojalnościowym MasterCard® Rewards.

0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie

0 zł za krajowe przelewy przez Internet w PLN

za kartę nie płacisz ani grosza gdy w miesiącu wydasz 300 złotych aby zapewne oferta ta wydała się bardziej niż atrakcyjna. A na tych wymienionych wyżej korzyściach oferta dbNET się nie kończy. Bo zawsze czeka na nich jeszcze możliwość skorzystania z elastycznego limitu kredytowego do, uwaga, 4100 złotych. I to dostępnego bez żadnych dokumentów finansowych. Poza tym bank dla posiadaczy tego właśnie konta ma do zaoferowania jeszcze atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Lubisz mieć dostęp do konta przez Internet. W tym wypadku również nie będzie z tym problemu. db easy NET umożliwia to 24 godziny na dobę. Wydatki i pieniądze będą pod Twoją stałą kontrolą. A Ty śpisz spokojnie – potwierdza ekspert Marek z http://www.kredyt-portal.pl