• Kwota:

    Od 1000

    Do 150000

  • Okres:

    Od 1 Dnia

    Do 96 Dni

Kredyt na Miarę w Raiffeisen Polbank to oferta kredytu gotówkowego, który charakteryzuje się przede wszystkim prostymi i przejrzystymi zasadami, minimalnymi formalnościami oraz szybką decyzja kredytową.Dzięki temu możesz w szybki sposób uzyskać potrzebną kwotę, którą przeznaczysz na dowolne wydatki.

Jeżeli decydujesz się na Kredyt na Miarę na przykład w wysokości 19 000 zł, którego spłata będzie obejmować okres 67 miesięcznych rat, kwota każdej raty wyniesie 389,88, a całkowita kwota kredytu to 26 122,31 zł. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego, Kredyt na Miarę w Raiffeisen Polbank, którą bez żadnych zabezpieczeń może pożyczyć Klient to 150 000 zł, maksymalna kwota kredytu bez zaświadczeń to nawet 5 000 zł, a czas spłaty kredytu może wynieść aż 8 lat! Dodatkowo Raiffeisen Polbank przygotował specjalną ofertę korzystnego oprocentowania od 6,99% dla wszystkich Klientów, którzy przystąpią do programu Oferty Specjalnej „Lojalny Bank”. Oprócz korzystnego oprocentowania pożyczonej kwoty w programie Oferty Specjalnej „Lojalny Bank” opłata za serwis SMS dla wszystkich Klientów wynosi 0 zł.

 

Szybki sposób na szybką gotówkę

Kredyt na Miarę możesz zamówić w jeden z trzech najkorzystniejszych dla Ciebie sposobów. W tym celu możesz zadzwonić na specjalną infolinię, której numer dostępny jest na stronie internetowej Raiffeisen Polbank. Możesz również odwiedzić wybraną placówkę stacjonarną Raiffeisen Polbank lub skorzystać z oferty internetowej uzupełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie raiffeisenpolbank, w którym musisz podać podstawowe dane. Po jego wysłaniu w krótkim czasie skontaktuje się z Tobą Doradca Raiffeisen Polbank, który przedstawi Ci szczegóły oferty oraz zweryfikuje Twój status w Biurze Informacji Kredytowej oraz udzieli pomocy na dalszych etapach wnioskowania o przyznanie Kredytu na Miarę. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego, możesz cieszyć się wybraną przez ciebie sumą pieniędzy, które możesz przeznaczyć na dowolny cel, bez względu na to, czy chcesz z jego pomocą zrealizować swoje marzenia i plany, czy też nieco odciążyć domowy budżet lub też zmniejszyć koszty niespodziewanych wydatków. Dołącz do grona zadowolonych Klientów Raiffeisen Polbank z Kredytem na Miarę.

 

Raiffeisen obecnie jest w czołówce kredytów gotówkowych w Polsce z bardzo dobrą ofertą. Ekspert kredyt-portal.pl potwierdza, że bank posiada jedną z najlepszych ofert a co ważne akceptuje umowę na czas określony.