• Kwota:

    Od 1000

    Do 120000

  • Okres:

    Od 3 Dnia

    Do 12 Dni

iGotówka to kredyt gotówkowy do kwoty 120tys zł przy oprocentowaniu nawet 8.9%. Do kwoty 20tys zł Bank BGŻ BNP Paribas oferuje uproszczoną procedurę i pozwala załatwić wszystko online. Prowizja za udzielenie kredytu od 0% a maksymalny okres kredytowania to 84mc.

BGŻ PNB Paribas bank, który zmienił oblicze…

Na swoją korzyść. Prawda jest taka, że fuzje bywają mniej lub bardziej udane. Ale ta niewątpliwie należy do tych z kategorii sukcesu. Bank BGŻ PNB Paribas przebojem wdziera się na rynek bankowy ze swoimi produktami, zarówno jeśli chodzi o konta, narzędzia do inwestowania, jak i właśnie kredyt gotówkowy. Ujmując to lakonicznie otrzymujemy elastyczny produkt kredytowy o niskim oprocentowaniu.

Czas na szczegóły

Oprocentowanie nominalne zaczyna się już od 8,9%, a maksymalny okres kredytowania to nawet 7 lat. Możemy sięgnąć po mały zastrzyk finansowy. Od 2 do 20000 nie musimy wykupywać ubezpieczenia kredytu, a powyżej tej kwoty do maksimum 150000 będziemy musieli zdecydować się na nie, jednak otrzymujemy w zamian gwarancję niezmienności raty. Bank ma również do zaproponowania pewne benefity. Nie tylko oprocentowanie zaczynające się od 5,9%, ale też i niską prowizję zaczynającą się od 2,99%. Ostatecznie jak wspomnieliśmy ich wysokość jest uzależniona od przydzielonej kwoty kredytowania i ustalonego okresu spłaty.

Zobaczmy jak to działa w praktyce

Dla kwoty 25000 udzielonej w kredycie na 2 lata RRSO wyniesie, uwaga… jedyne 9,36%. Z miesięczną ratą oscylującą w granicach 630 złotych. Całkowita kwota do spłaty po doliczeniu wszystkich kosztów, w tym ubezpieczenia będzie wynosiła niecałe 29900 złotych. Nie da się więc polemizować z faktem, że jest to jeden z najtańszych dostępnych kredytów i BGŻ PNB Paribas ostro i bezkompromisowo wchodzi w rynek także i z tą ofertą. Przeznaczoną dosłownie dla wszystkich. Bez względu na to jakie plany właściwie chcesz zrealizować.

W rankingu www.kredyt-portal.pl, BGŻ Bnp Paribas również zajmuje bardzo wysokie miejsce. Zachęcamy do składania wniosków.