„Wypożyczka” w Eurobanku. Jeżeli pożyczamy pieniądze z banku, najbardziej obawiamy się kosztów jakie będziemy musieli ponieść w związku z właśnie zaciągniętym kredytem. A więc oprocentowanie kredytu, wysokość rat, itp. Od całkiem niedawna istnieje jednak możliwość, która wydaje się być dobrym rozwiązaniem w przypadku pożyczenia pewnej sumy pieniędzy.

 

Wypożyczka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów banku, którzy nie chcą płacić co miesiąc wygórowanych kwot wynikających z oprocentowania kredytu. Jej idea polega na tym, że pożyczając określoną kwotę pieniędzy, musimy uiścić opłatę za fakt pożyczenia określonej kwoty. Jest to jednak opłata jednorazowa. W pozostałej części oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy. Należy jednak pamiętać, że zapłacić „za pożyczenie” należy od razu, gdyż jest to warunek uzyskania kredytu. Koszt pożyczki zależy od kwoty, jaką chcemy pożyczyć z banku, przy czym jej wysokość jest ustalona z góry.

 

Dzięki tym prostym zasadom, klient banku od początku wie ile będzie  go kosztować pożyczka, która udzielana jest na okres dwunastu miesięcy. Jeśli zdecydujemy się na wypożyczkę, otrzymujemy gwarancję od banku, że nie zostaniemy obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami w związku z zaciągniętym zobowiązaniem. Należy jednak pamiętać, że oferta wypożyczki w Eurobanku dotyczy ograniczonych kwot; jest bowiem dostępna w przypadku 3500 złotych, 5000 złotych oraz 10000 złotych.

 

Decyzja o udzieleniu pożyczki na takich zasadach może zapaść nawet w 15 minut. Aby uzyskać pieniądze należy zgłosić się do banku z dowodem osobistym oraz dokumentem potwierdzającym wysokość uzyskiwanych dochodów, np. zaświadczenie o dochodach. W przypadku najniższej kwoty pożyczki, a więc 3500 złotych, wystarczy zwykłe oświadczenie o dochodach. Istnieje również możliwość połączenia własnego dochodu z dochodem bliskiej osoby.

 

Opłaty za wypożyczenie są stałe. W przypadku pożyczki na 3500 złotych wynosi ona 350 złotych, kredyt na 5000 złotych to opłata 500 złotych, a kwota 10000 złotych to 1000 złotych, które musimy zapłacić za otrzymanie pieniędzy.

 

Pożyczka w Eurobanku, nazywana „wypożyczką” to bardzo ciekawe rozwiązanie stworzone przez ten bank. Klienci nie muszą obawiać się o dodatkowe koszty związane z zaciągniętą pożyczką, gdyż opłata za wypożyczenie pieniędzy jest jednorazowa, i od początku znana klientom.

Zapraszam do złożenia wniosku http://www.pozyczkasa.pl/eurobank-kredyt-gotowkowy