Od 5tego maja Alior Sync zmienił nazwę na T-Mobile Usługi Bankowe. Oferta praktycznie się nie zmienia tylko następuje rebranding loga, nazw produktów, placówek.

Od początku istnienia Alior Sync pozyskał dla Alior Banku 250tys klientów w 1,5 roku, T-Mobile Usługi Bankowe ma podobne zamiary i chce dodać drugie tyle użytkowników dzięki znanej marce i kampanii reklamowej. Co może się udać biorąc pod uwagę, że tylko cześć z klientów T-Mobile korzysta z usług Alior Banku czy byłego Alior Sync. W kampanii reklamowej swojej twarzy ma udzielić Robert Lewandowski ze swoją małżonką.

 

Założenia są takie aby w każdej placówce T-Mobile można było założyć rachunek czy złożyć wniosek o kredyt a dodatkowo powstaną nowe kanały dystrybucji produktów, które są testowane i w przyszłości prawdopodobnie wejdą do obsługi.

 

Wszyscy „starzy” klienci Alior Sync zostaną automatycznie przeniesieni do T-Mobile Usługi Bankowe a oferta wygląda obiecująco ze względu na profity gdy posiadamy już usługę T-Mobile. Oferta wygląda następująco:

 

– Klienci opłacający abonament T-Mobile bez opóźnień mają możliwość dostania limitu w wysokości 1000zł.

– cashback czyli zwrot za zakupy w wysokości 5% kwoty, maksymalnie 50zł miesięcznie. Warunek to przelewy wynagrodzenia w wysokości minimum 1000zł.

– debet za darmo do 500zł na ten rok.

– dodatkowe 500zł przy pożyczce gotówkowej.

– 500zł na konto po przeniesieniu telefonu do T-Mobile na abonament comfort lub premium.

– 20% więcej doładowania przy ofercie na kartę przez konto w T-Mobile Usługi Bankowe

w przyszłości T-Mobile Usługi Bankowe ma zamiar wprowadzić produkty dla małych i średnich firm. Więcej informacji o produktach T-Mobile Usługi Bankowe możemy znaleźć na www.kredyt-portal.pl