W maju 2015 roku doszło do połączenia 2 banków – BGŻ i BNP Paribas co zaowocowało powstaniem jednego banku pod nazwą Bank BGŻ BNP Paribas. Z czasem dojdzie do pełnego rebrandingu i ujednolicenia oferty. Dla obecnych klientów tych banków nic się nie zmieni. Nie dostaną aneksów czy nowych umów. Oferta kredytów i pożyczek hipotecznych będzie oferowana z banku BGŻ. Cały rebranding potrwa trochę czasu dlatego należy czekać cierpliwie a z czasem pojawią się nowe szyldy i informacje.

Do 2016 roku system informatyczny zostanie ten sam co obowiązuje teraz. Dopiero później zostanie wprowadzony nowy wraz nowinkami technologicznymi takimi jak strony mobilne, aplikacje itd. Nr kont do obsługi zobowiązań zostają te same dlatego nie należy się nimi przejmować.

Cały fuzja ma na celu utworzenie silnego banku mieszczącego się na 7 miejscu wśród aktywów. Jest to bardzo dobry wynik i z czasem będzie rosła liczba klientów ponieważ bank ma w ofercie również Sygma Bank, który jest największym dostarczycielem kart kredytowych.