logo
no adverts for now

Konta Osobiste

BZWBK – Konto Walutowe

Konto walutowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często wyjeżdżają za granicę lub dokonują zakupów w internecie i zmuszeni są płacić w obcej walucie.

BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne

Bank BGŻ BNP Paribas i jego konto z premią oferuje 0zł za prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce jak i 0zł za przelewy internetowe. W każdym oddziale możemy dokonać również darmowych wypłat z naszego ROR.

PKO BP – Inteligo

PKO INTELIGO to odnoga Banku PKO nastawiona głownie na młodych, którzy chcą mieć dobre, tanie konto internetowe. Prowadzenie konta ROR w Inteligo jest bezpłatne, również przelewy krajowe są darmowe a wypłaty z bankomatów PKO i BZWBK kosztują 0zł( inne bankomaty to koszt 5zł). Karta debetowa jest darmowa przy wykonaniu zakupów przynajmniej za 100zł/mc.

Deutsche Bank – dbNet

Deutsche Bank Polska SA proponuje wiele rodzajów kont ale najczęściej wybieranym przez młodych jak również tych starszych ludzi ze względu na brak opłaty za prowadzenie konta. Wszystkie wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie są za darmo a przelewy podobnie jak wypłaty kosztują 0zł.

BZWBK – Konto Godne Polecenia

BZWBK to jeden z największych banków w Polsce, który posiada darmowe konto osobiste. Prowadzenie jest bezpłatne, przelewy internetowe, zlecenia stale i polecenia zapłaty nic nie kosztują.

PKO BP – Konto za zero

PKO Bank polski jako jeden z największych polskich Banków przygotował dla sowich klientów darmowe konto wraz darmowymi przelewami. Bank oferuje również wypłaty z 3800 bankomatów z logo PKO BP i BZWBK za darmo.

ING – Konto Direct

ING Bank Śląski proponuje dla swoich klientów darmowe konto wraz z bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce. Również wszystkie przelewy internetowe są darmowe a karta debetowa kosztuje 0zł przy obrocie 200zł/mc albo 7zł/mc bez obrotu.

NestBank – Nest Konto

Nest Konto Internetowe to jeden z najnowszych produktów Nest Banku. Produkt ten to jedno z najatrakcyjniejszych obecnie kont indywidualnych jakie dostępne są na rynku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że jest to prawdziwe darmowe konto. Dodatkowo Nest Bank daje mnóstwo nowoczesnych funkcji, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Przekonajmy się więc czy jest to faktycznie produkt wręcz idealny?

Raiffeisen – Wymarzone Konto Osobiste

Raiffeisen Polbank dla swoich klientów ma darmowe konto osobiste wraz z darmowymi przelewami internetowymi i mobilnymi. 6 pierwszych wypłat z bankomatu w miesiącu jest darmowych a kolejne to koszt 3,99zł. Bank posiada bardzo dobrą aplikację mobilną.

Alior Bank – Konto Rozsądne

Alior Bank ze swoim kontem osobistym proponuje 0zł za prowadzenie konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Koszt karty debetowej to 5zł miesięcznie. Alior Bank proponuje też zwrot 3% kwoty jaką wydajemy w sklepach jednak oferta ta jest dostępna jeśli przelewamy swoje wynagrodzenie na ROR.

T-Mobile – Konto Osobiste

T-Mobile Usługi Bankowe jest to nowa odsłona Alior Sync, który był bardzo dobrym kontem często wybieranym jako pierwszy ROR dla młodych.

Millennium – Konto 360

Millenium bank oferuje darmowe konto i bezpłatną kartę debetową do konta jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jedynym warunkiem jest wpływ wynagrodzenia i przynajmniej 1 operacja kartą debetową.

mBank – Ekonto

mBANK oferuje darmowe konto dla swoich klientów i jest to jedno z najlepszych kont dostępnych na rynku.

Getin Bank – Konto Getin Up

Getin Bank reklamuje się jako innowacyjny bank i coś w tym jest bo oferuje sporo nowości na Polskim rynku. Jego konto osobiste jest darmowe przy obrocie minimum 300zł miesięcznie( 100zł do 25 roku życia). GetinBank ma również bardzo wygodną aplikacje na telefon i stronę mobilną na której możemy dokonywać przelewów.

Credit Agricole – Konto PROSTOoszczędzające

Credit Agricole oferuje rachunek kosztujący 4zł miesięcznie, bez opłat za przelewy internetowe wraz z usługa całodobowego dostępu do konta przez internet i telefon. Wypłaty z bankomatów Credit Agricole i BZWBK sa darmowe. CA pozwala również oszczędzać pieniądze dzięki usłudze CAsaver.