T-Mobile Usługi Bankowe jest to nowa odsłona Alior Sync, który był bardzo dobrym kontem często wybieranym jako pierwszy ROR dla młodych.

Konto po zmianie brandu dalej jest tym samym kontem czyli mamy darmowe prowadzenie konta i karty debetowej. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
Plusem ROR jest również możliwość wnioskowania o limit z oprocentowaniem 9,6%.

Nie tylko dzwonienie czyli o usługach bankowych słów kilka.Odkąd T-mobile przejął usługi telekomunikacyjne w Polsce poczyna sobie bardzo śmiało i ambitnie na naszym rodzimym rynku. Choć swego czasu była to niemała sensacja, obecnie wszyscy przywykliśmy do tego, że T-mobile to nie tylko telekomunikacja, ale i bank.

Czym jednak wyróżnia się T-mobile usługi bankowe i jego konto osobiste?

Bank ma wiele przywilejów dla klientów, którzy jednocześnie korzystają z usług telefonicznych tego operatora. To raczej nie dziwi i jest typowym przykładem cross-selling. Obrazuje to chociażby dostęp do darmowego debetu na koncie w wysokości 1000 złotych. Jedynym warunkiem jest tutaj terminowe regulowanie rachunków za rozmowy. A to jeszcze nie wszystko. Na tym jednak nie koniec bank oferuje możliwość płacenia za zakupy w technologii myWallet czyli chipem umieszczonym w telefonie.

A co jest dla wszystkich?

Dla wszystkich jest darmowe prowadzenie konta i karta debetowa. Nie zapłacimy również ani złotówki za przelewy krajowe. W przypadku tego konta mamy również możliwość korzystania z darmowych przelewów natychmiastowych. Limit do wykorzystania w miesiącu 10. A dla tych co lubią oszczędzać i pomnażać swoje ciężko zarobione pieniądze jeszcze jedna niespodzianka. Konto T-mobile Usługi bankowe oprocentowane jest na 3%. Takie rozwiązanie to dziś prawdziwy rarytas.