Raiffeisen Polbank dla swoich klientów ma darmowe konto osobiste wraz z darmowymi przelewami internetowymi i mobilnymi. 6 pierwszych wypłat z bankomatu w miesiącu jest darmowych a kolejne to koszt 3,99zł. Bank posiada bardzo dobrą aplikację mobilną.

Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz czyli słów kilka o raiffeisen konto wymarzone Z naszym kontem bankowym musi nam być wygodnie, a może nawet jeszcze wygodniej. Dziś cenimy sobie stały i szybki dostęp do naszych ciężko przecież zarabianych pieniędzy. A granicą tego dostępu nie może być żadna granica. Dla wszystkich szukających dobrych rozwiązań w bankowości polecamy Raiffeisen konto wygodne. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta może się wydąć standardem, ale już zwolnienie z opłaty za kartę po wykonaniu nią 6 transakcji na dowolną kwotą takim standardem nie będzie zapewne w oczach wielu klientów. Tym bardziej, że obecnie w wielu sklepach można płacić kartą nawet kilka złotych należności.

Innowacyjny rozwiązaniem w przypadku tego właśni konta jest możliwość z korzystania z Money back nawet do 3%. Taką wielkość uzyskujemy dokładnie po upływie 10 miesięcy od otwarcia konta. Ten produkt bankowy zapewne idealnie wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom osób, które z bankowości mobilnej lubią korzystać aktywnie, podobnie zresztą jak z płatności kartą. Co może nas jeszcze do tego przyciągnąć? Niewielkie opłaty. Jeśli już zdarzy się, że z jakiś względów nie damy rady spełnić niektórych warunków. Przykładowo za kartę zapłacimy jedynie 6 złotych. A poza tym mamy dostęp do wielu innych produktów bankowych na preferencyjnych warunkach. I tak możemy skorzystać z lokaty mobilnej czy platformy wymiany walut R-Dealer.