PKO Bank polski jako jeden z największych polskich Banków przygotował dla sowich klientów darmowe konto wraz darmowymi przelewami. Bank oferuje również wypłaty z 3800 bankomatów z logo PKO BP i BZWBK za darmo.

Prowadzenie konta jest darmowe przy wpływach minimum 1500zł a bez wpływów jest to 6,9zł). Koszt karty debetowej to 0zł przy obrocie 250zł/mc a bez obrotu to 2,9zł.

PKO BP też ma swoje nowoczesne i mobilne oblicze

PKO BP długo walczyło z przypiętą mu etykietką banku PRL z kontami dla emerytów. Teraz szeroka akcja marketingowa sprawiła, że ten wizerunek nieco się zmienia. Ale nie chodzi jedynie o dowcipne reklamy z udziałem znanych cele brytów czy udane pomysły na przyciągnięcie uwagi. Bank PKO BP doczekał się bowiem wyśmienitej oferty produktowej. Co warte podkreślenia jest to oferta skierowana zarówno do VIP-ów jak i zwykłego Kowalskiego i Nowaka. Ludzi mobilnych i energicznych, którzy potrzebują stałego dostępu do swego konta. W tym ostatnim wspomnianym segmencie rynku bankowego znalazło się właśnie konto za zero, które trudno nie uznać za bardzo przemyślany i dopracowany ze wszech miar produkt. Konto i jego prowadzenie jest oczywiście darmowe jeśli tylko posiadasz kartę do konta. Aby i ona była darmowa musisz wykonać nią operacje na kwotę 300 złotych w danym miesiącu. Korzystając z konta za zero masz prawo do bezkosztowego debetu nawet w wysokości 1000 zł. Będzie darmowy jeśli spłacisz go w czasie 30 dni. A poza tym zyskujesz darmowy dostęp do systemu IKO, sprawnych, szybkich, mobilnych i przede wszystkim bezpiecznych płatności. No i oczywiście liczne bankomaty PKO BP oraz przelewy elektroniczne też masz za darmo. Cenisz sobie tradycję, a jednocześnie lubisz być nowoczesny? Jeśli tak to konta za zero w PKO BP jest właśnie dla Ciebie.