PKO INTELIGO to odnoga Banku PKO nastawiona głownie na młodych, którzy chcą mieć dobre, tanie konto internetowe. Prowadzenie konta ROR w Inteligo jest bezpłatne, również przelewy krajowe są darmowe a wypłaty z bankomatów PKO i BZWBK kosztują 0zł( inne bankomaty to koszt 5zł). Karta debetowa jest darmowa przy wykonaniu zakupów przynajmniej za 100zł/mc.

Inteligo konto prywatne sięgnij po więcej

Bo bank PKO BP z pewnością nie zażąda aby wpłaty na Twoje konto trafiały co miesiąc i to w określonej kwocie. Tutaj nie znajdziesz takowych warunków, a zyskujesz dostęp do swoich pieniędzy zawsze, szybko i bezpiecznie. To proste konto internetowe, jeśli szukasz programów premiowych cashbacków i innych bonusów to tutaj ich nie znajdziesz, ale z pewnością jest to rozwiązanie idealne do codziennych rozliczeń i zakupów. Opłaty za kartę unikniesz bez trudu na Inteligo Konto Prywatne. Wystarczy, że w miesiącu dokonasz transakcji kartą na sumę 100 złotych. Nic prostszego wszyscy wiemy, że aby osiągnąć taki limit wystarczy zrobić jedne zakupy spożywcze. Bez większego trudu karta tez będzie darmowa.

To konto niewątpliwie promujące samodzielność. Dlatego wszelkie przelewy internetowe, zlecenia stałe, zmianę kodu PIN masz zawsze za darmo. Pieniądze wypłacisz za darmo z bankomatów BZWBK i oczywiście PKO BP. Oczywiście można by chcieć więcej, ale ilość dostępnych darmowych bankomatów również nie jest mała. Bankomat PKO BP każdy znajdzie nawet w najmniejszej miejscowości w Polsce. Ilość bankomatów BZWBK również jest imponująca. Czy to konto prywatne jest godne polecenia? Na pewno tak zwłaszcza dla ludzi, którzy cenią sobie niezależność i nie chcą tale przeliczać czy nie naraża się na jakieś koszty.

 

Konto w Inteligo jest bardzo dobre i poleca go cały zespół pozyczkasa jak i http://www.kredyt-portal.pl