Nest Konto Internetowe to jeden z najnowszych produktów Nest Banku. Produkt ten to jedno z najatrakcyjniejszych obecnie kont indywidualnych jakie dostępne są na rynku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że jest to prawdziwe darmowe konto. Dodatkowo Nest Bank daje mnóstwo nowoczesnych funkcji, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Przekonajmy się więc czy jest to faktycznie produkt wręcz idealny?

Opłaty za konto

Na samym początku warto zastanowić się nad opłatami za konto na jakie powinien przygotować się klient. To w końcu one są bardzo ważne i niekiedy potrafią spędzić sen z powiek. Nest Konto to brak opłat za prowadzenie konta. Brak opłat za wydanie karty. Brak opłat za użytkowanie karty. Brak opłat za przelewy internetowe oraz brak opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie. Jest to więc prawdziwe konto za zero, które umożliwia zaoszczędzenie naprawdę sporych kwot pieniędzy każdej osobie, która korzysta z tego konta.

 

Obsługa konta

Nest Bank swoją ofertę kieruje w głównej mierze do młodych i aktywnych osób. Dlatego zarządzanie kontem odbywa się głównie za pomocą komputera oraz aplikacji mobilnej. Dostęp do swojego konta masz więc z dowolnego miejsca na ziemi w którym posiadasz dostęp do internetu. Samo zakładanie konta również może odbywać się za pośrednictwem smartfona. Banalnie proste jest również samo zlecanie przelewów przez aplikację mobilną czy tworzenie zleceń stałych. Wszystko jest więc skierowane w stronę mobilności i to ona dla wielu może stanowić główny atut Nest Konta.

Podsumowanie

Jeżeli więc jesteś osobą, która szuka w pełni darmowego konta a przy tym nie boi się jego obsługi za pomocą smartfona to NestKonto jest właśnie dla Ciebie. W pełni darmowe i najbardziej mobilne ze wszystkich kont jakie dostępne są na rynku. Idealne dla osób, które często podróżują ponieważ konto daje gwarancję darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów na całym świecie.