Millenium bank oferuje darmowe konto i bezpłatną kartę debetową do konta jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jedynym warunkiem jest wpływ wynagrodzenia i przynajmniej 1 operacja kartą debetową.

Konto w Millenium Banku znowu prekursorem?

Konto Millenium spod znaku 360 stopni niesie za sobą powiew świeżości na rynku bankowości. Ten właśnie bank lubi takie rozwiązania, w końcu to oni znaleźli pomysł i pierwsi zaczęli realizować Cash Backa. Czy millenium konto 360 jest czymś na tą samą miarę?

Przyjrzyjmy się mu znacznie bliżej. Aby cieszyć się darmowym prowadzeniem konta, bezkosztową kartą i darmowymi bankomatami wystarczy przelać na konto 1000 zł raz w miesiącu. To stosunkowo niski próg. W wersji konta dla studentów on nie obowiązuje. Tak czy inaczej opłaty nie są wysokie. Ale w erze darmowych kont każda złotówka może razić w oczy.

Ofertę wyróżnia dołączony do tegoż konta pakiet assistance. Co oferuje? Przede wszystkim jest on całkowicie darmowy. Klient banku może w jego ramach skorzystać z pomocy złotej rączki przy naprawie AGD. A to nie wszystko. To swoiste ubezpieczenie pozwala na wezwanie informatyka w razie problemów ze sprzętem oraz pomoc medyczną w przypadku problemów ze zdrowiem. Tak w przypadku nas jak i naszego dziecka. Lekarza przyśle centrum pomocowe po naszym telefonie. Bank przygotował ten produkt wspólnie z firmą ubezpieczeniową Europ Assistance. Jednak pozostaje pytanie czy Polacy docenią darmowych fachowców jako wartość dodaną, godną uwagi klienta banku? Czas pokaże, a czy Ciebie taka oferta interesuje?