mBANK oferuje darmowe konto dla swoich klientów i jest to jedno z najlepszych kont dostępnych na rynku.

Mbank i Multibank są obecnie pod jedną marką  Mbank a zmiana miała na celu zrobienia najlepszego internetowego banku w polsce. Konto oferuje darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Nowoczesność sztandarową cechą mBanku

Polacy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i wszelkie nowinki technologiczne w bankowości. Nic więc dziwnego w tym, że banki funkcjonujące na terenie Polski podążyły właśnie tym tropem i większość z nich rozwinęła zaawansowane systemy bankowości mobilnej. Liderem wymagającego rynku w tym względzie jest mBank. mBank – ekonto to skojarzenie pojawia się niemal od razu albowiem jest to wręcz sztandarowy produkt banku, który ewoluował i nieustannie staje się lepszy.

Zalety konta

Prosty i czytelny system transakcyjny oraz dostęp do sieci ponad 4800 bankomatów w naszym kraju. Wszystkie za granicą są bezpłatne. Otwarcie konta i jego prowadzenie jest bezpłatne i nie kosztuje nas ani złotówki. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o przelewy. Konto jest brama do wielu innych ciekawych produktów bankowych takich jak: ubezpieczenia samochodowe, medyczne i na życie. Dla klientów banku są to oferty rzeczywiście w wyjątkowej cenie.

mBank otwiera również klientom drogę do świata inwestorów, a jego Supermarket TFI to proste i nowoczesne rozwiązanie dająca dostęp do dużego wachlarza różnorodnych funduszy inwestycyjnych bez prowizji za prowadzenie rejestru, nabycie i umorzenie jednostek i inne działania inwestorskie.

 

Minusy konta

Warunki opłaty za kartę debetową to niewątpliwy minus e-konta. Aby karta nie kosztowała nas ani złotówki musimy wydać za jej pomocą w ciągu miesiąca aż 300 zł. W czasach panowania handlu internetowego i innej usługi banku mTranfer, gdzie zapłacić możemy jednym kliknięciem to może być problem.