ING Bank Śląski proponuje dla swoich klientów darmowe konto wraz z bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce. Również wszystkie przelewy internetowe są darmowe a karta debetowa kosztuje 0zł przy obrocie 200zł/mc albo 7zł/mc bez obrotu.

Konto nie tylko dla sympatyków Marka Kondrata Jeśli szukasz niedrogiego, przyjaznego i funkcjonalnego konta internetowego to Konto z Lwem w ING Bank Śląski jest właśnie dla Ciebie i zapewne sprosta Twoim oczekiwaniom. To niewątpliwie dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią wszystko co z bankowością związane wykonywać samodzielnie i nie boją się mobilnej bankowości. Cenią sobie, że pieniądze mają zawsze pod ręką. Największą zaletą tego konta jest właśnie mobilność i możliwość wykorzystana internetowej aplikacji. Swego czasu bank zajmował czołowe miejsca w plebiscytach Newsweeka i Forbesa jeśli chodzi o nowoczesne aplikacje bankowe. Poza tym konto może być dla Ciebie całkowicie darmowe. Wystarczy miesięczny limit operacji kartą w wysokości 300 złotych.

Dodatkowo zakładając to konto możesz zyskać dostęp do innych intratnych produktów bankowych. A także narzędzi w samym koncie takich jak przykładowo Finansometr, który w łatwy sposób pozwoli monitorować i zapanować nad Twoim budżetem. To także możliwość korzystania z płatności zbliżeniowych telefonem za pomocą technologii NFC czy dostęp do Otwartego Konta Oszczędnościowego o atrakcyjnym oprocentowaniu. A jeśli jesteś zmotoryzowany być może zainteresuje Cię zniżka na ubezpieczenie komunikacyjne w Liberty Direct. Za wadę konta można uznać jedynie 3% przy wypłatach z bankomatów poza granicami naszego kraju.