Getin Bank reklamuje się jako innowacyjny bank i coś w tym jest bo oferuje sporo nowości na Polskim rynku. Jego konto osobiste jest darmowe przy obrocie minimum 300zł miesięcznie( 100zł do 25 roku życia). GetinBank ma również bardzo wygodną aplikacje na telefon i stronę mobilną na której możemy dokonywać przelewów.

Getin Bank prekursorem innowacyjnych rozwiązań bankowych To właśnie w tym banku klienci doczekali się jako pierwsi nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Mogi korzystać z kart z tok enem i wyświetlaniem stanu konta. Jako jeden z pierwszych bank posiadał nowoczesny i bardzo nowoczesny system bankowości elektronicznej.

Konto zarabiające o nazwie Getin Up. Tutaj właśnie Twoje saldo ma szansę unieść się w górę. Korzyści to:

-darmowe otwarcie i prowadzenie konta

-darmowe bankomaty euronetu

-możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych zniżek

A jeśli zdecydujesz się na otwarcie tegoż konta wspólnie z kontem oszczędnościowym w ramach pakietu „Mój Bank” możesz zyskać znacznie więcej. W tym nawet 1000 zł premii rocznie. A także wiele innych udogodnień. Wyobraź sobie, że zyskujesz 2 punkty procentowe więcej na oszczędnościowym, a w zasadzie nie musisz sobie tego wyobrażać, bo je masz. Poza tym taki sam zwrot do 2% przysługuje Ci przy zaciąganiu kredytu i robieniu zakupów kartą. Pieniądze po prostu zaczynają Cie lubić i wracają do Ciebie. Bankowość masz zawsze pod kontrola i pod ręką oczywiście korzystając z aplikacji bankowości mobilnej. No i wspomnianą kartę z tokenem też masz – jeśli tylko chcesz. A jeżeli „zwykłe” i proste płatności Ci wystarczą, to oczywiście też nic nie stoi na przeszkodzie. I jeszcze jedno. Dobra wiadomość dla wszystkich żaków to konto ma także wersje student.