Credit Agricole oferuje rachunek kosztujący 4zł miesięcznie, bez opłat za przelewy internetowe wraz z usługa całodobowego dostępu do konta przez internet i telefon. Wypłaty z bankomatów Credit Agricole i BZWBK sa darmowe. CA pozwala również oszczędzać pieniądze dzięki usłudze CAsaver.

Oszczędzaj prosto w Credit Agricole

I załóż sobie doskonałe konto PROSTOoszczędzające. To bardziej niż prawdopodobne, że ta decyzja się Tobie opłaci. I zyskasz na tym trochę gotówki. To konto wprost stworzone i wymarzone dla wszelakich zapaleńców oszczędzania. Jak każdy produkt finansowy ma on swoje wady i zalety. Po pierwsze konieczność poniesienia opłaty za prowadzenie konta. To może naprawdę zniechęcić nawet jeśli opłata wyniesie tylko 4 złote. Rynek jednak przyzwyczaił nas do czegoś zupełnie innego.

Darmowe są jednak przelewy internetowe i wydanie karty debetowej, za której utrzymanie opłata spadnie do 1 złotego jeśli limit transakcji osiągnie 200 złotych. Rodzime bankomaty i bankomaty BZWBK są również bezpłatne. A program CAsaver sprawi, że nawet bez większej motywacji do oszczędzania pieniędzy możesz odłożyć ich całkiem sporo na koncie oszczędnościowym. Każdy Twój wydatek z płatności kartą może być zaokrąglony w górę nawet do 5 zł. I ta nadwyżka będzie przekazywana właśnie na poczet Twoich oszczędności. W ten sposób wydając pieniądze dodatkowo je oszczędzasz. Już całkiem spora rzesza ludzi wybiera ten właśnie sposób na odłożenie gotówki. Poza tym zawsze możesz wykorzystać 2000 limitu kredytowego, chociażby na wakacje i nie będzie Cię to kosztować ani grosza więcej. Przyjdź do oddziału lub wejdź na stronę Credit Agricole i poznaj szczegóły na www.kredyt-portal.pl