BZWBK to jeden z największych banków w Polsce, który posiada darmowe konto osobiste. Prowadzenie jest bezpłatne, przelewy internetowe, zlecenia stale i polecenia zapłaty nic nie kosztują.

BZWBK i konto dla ludzi z oczekiwaniami

A te na pewno spełni dostęp do aplikacji bankowości elektronicznej BZWBK24. Dzięki niemu klienci zyskują dostęp do gotówki zawsze i wszędzie, a to ceniony atut w dzisiejszych czasach. Podobnie jak możliwość korzystania ze zniżek i bonusów w programie Payback. A to oczywiście nie wszystko.

Założenie i prowadzenie konta jest darmowe. Podobnie jak korzystanie z karty zbliżeniowej. Natomiast za kartę Mastercard Omni przyjdzie nam zapłacić miesięczną opłatę w wysokości 7 złotych. Nadal jednak możemy liczyć na darmowe przelewy przez Internet oraz korzystanie z wpłato matów i bankomatów BZWBK. Pozostałe bankomaty, w których można swoje pieniądze wypłacić za darmo to PKO BP i Kredyt Bank. Ani złotówki nie zapłacimy również za zlecenia stałe. Minusem jest niewątpliwie opłata za pozostałe bankomaty oraz w przypadku wypłacania pieniędzy poza granicami naszego kraju. Konkurencja niekiedy przyzwyczaiła nas już do większego luksusu. Nie jest to może najtańszy ROR dostępny na rynku, ale za to mamy możliwość rezygnacji z karty i wykorzystywania systemu BLIK. Gdzie otrzymujemy tylko kod i możemy korzystać z bankomatów. Na pewno zwiększa to bezpieczeństwo przy podróżach i w przypadku młodzieży, której chcemy dać dostęp do pieniędzy. Jednym słowem żadnej karty do zgubienia. Czyż to nie piękne rozwiązanie.