Alior Bank ze swoim kontem osobistym proponuje 0zł za prowadzenie konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Koszt karty debetowej to 5zł miesięcznie. Alior Bank proponuje też zwrot 3% kwoty jaką wydajemy w sklepach jednak oferta ta jest dostępna jeśli przelewamy swoje wynagrodzenie na ROR.

Po rozum do głowy i po konto do banku

Wszyscy lubimy zdrowy rozsądek i chcemy być racjonalni, a co za tym idzie podejmować mądre, dobre i przede wszystkim korzystne dla nas decyzje. Dlatego właśnie warto zastanowić się dłużej nad tym gdzie założyć konto bankowe. A choć takich kont możemy mieć wiele zawsze jest jakieś tzw. „podstawowe”, na które przelewamy pensję i tutaj powinno nam zależeć na parametrach konta i rozsądnym rozwiązaniu. A jeśli chcesz na jakieś konto przelewać pensję to bardzo rozsądny może okazać się Alor

Bank i jego konto rozsądne. A oto dlaczego.

Przelewając swoje wynagrodzenie właśnie tam, możesz być pewien, że otrzymasz do 3% zwrotu za wydatki na żywność, jeśli tylko transakcji dokonałeś kartą debetową. Kart tych do wyboru masz całkiem sporo od klasycznych po takie w formie naklejki na dowolny przedmiot. Wszystkie one umożliwiają płatności szybko i zbliżeniowo, a także realizację opcji „Płać i wypłacaj”. Umożliwia ona jednoczesne dokonanie zapłaty za zakupy i wypłacenia pieniędzy z konta na dalsze wydatki.

Konto prowadzone jest bezpłatnie. Darmowe są również bankomaty w kraju i za granicą. Do konta można dołączyć wiele usług dodatkowych, w tym korzystny debet i gwarancję najniższej raty w kredycie gotówkowym. A może zechcesz założyć rozsądnie oprocentowana lokatę? Sam zdecyduj jaka opcja jest dla Ciebie najlepsza. Pomyśl rozsądnie.