Od dnia 13.08.2015 r. Deutsche Bank wprowadził ofertę specjalną dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny

KDR jest to system zniżek i różnego rodzaju uprawnień dla rodzin wielodzietnych w których jest wiecej niż 3 dzieci. Dotyczy to małzeństw gdzie dzieci nie ukonczą 18 roku życia bądź jeśli się uczą to 25 lat. Mając taka kartę możemy dostać zniżki w ponad 8000 instytucji a zniżki dotyczą jedzenia, kosmetyków, książek, ubioru, paliwa i komunikacji. Firm jest sporo a ciągle nowe zostają dodane stąd też pojawienie się ofery specjalnej w  Deutsche Bank.
Deutsche Bank przygotował ofertę dla Karty Dużej Rodziny w następujących produktach:
Kredyt mieszkaniowy, Kredyt mieszkaniowy z programem MdM, Kredyt mieszkaniowy z dotacją NFOŚiGW – Czyli wszystkie produkty hipoteczne dla klienta indywidualnego. Standardowa oferta banku zgodna z tabelą marż zostaje obniżona o 0,1% a dodatkowo zostaje zniesiona obłata za inspekcję nieruchomości( w przypadku kredytu standardowego opłata to 300zł za wycenę mieszkania i 420zł za wycenę działki lub domu). Do procesowania wniosku na takich warunkach trzeba przedstawić aktualną kartę potwierdzającą możliwość skorzystania z promocji.
 Kredyt gotówkowy – oferta w kwocie od 500zł do aż 200 000zł na okres do 96 miesięcy. Promocja dotyczy obniżenia prowizji do 0% względem standardowej oferty i zniesienia wymogu zarabiania 3000zł netto.  Ofeta przedstawia się następująco a oprocentowanie nominalne wynosi 7,99% oraz brak prowizji (opłata przygotowawcza standardowo 1.200 PLN).
 
Karta kredytowa
Zniesienie opłaty za wydanie karty oraz opłat rocznych przez pierwsze 3 lata użytkowania karty kredytowej.
 
Limit kredytowy w rachunku
Zniesienie prowizji za udzielenie, podwyższenie i odnowienie limitu w okresie 3 lat od przyznania limitu.