• Kwota:

    Od 10000

    Do 5000000

  • pln

Kredyt hipoteczny, który jest proponowany przez bank Millennium to kredyt, który jest udzielany na konkretny cel. mówiąc bardziej precyzyjnie, jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które planują zakup mieszkania. Za środki z kredytu można nie tylko kupić swoje wymarzone mieszkanie. Dodatkowo, będzie to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą zrealizować marzenie o budowie własnego domu. Co sprawia, że warto wybrać kredyt hipoteczny oferowany przez Bank Millenium? Jest kilka odpowiedzi. Przejdźmy do konkretów i przyjrzyjmy się z bliska zaletom tego rozwiązania.

Przede wszystkim – marże są niższe nawet o 0.5%, porównując do standardowych marż dla Klientów, którzy aktywnie wykorzystują produkty tego banku. Dodatkowo, kredyt może finansować nawet do 90% wartości nieruchomości, o którą stara się kredytobiorca w ramach środków dostępnych ze wsparcia kredytowego.

Warto podkreślić także, że w przypadku kredytu hipotecznego w banku Millenium, opłaty i prowizje są na bardzo niskim poziomie. Bank nie pobiera żadnych opłat za wcześniejsze spłacenie zobowiązania kredytowego po 4 latach kredytowania, a także w ciągu pierwszych 4 lat. Wszystko to pod warunkiem, że suma nadpłat nie przekroczy 30% kwoty kredytu.  Poza tym, w kwestii innych zalet, warto zwrócić uwagę też na jedną rzecz.

Działka stanowi wkład własny, dzięki czemu kredytobiorca nie musi wcale dysponować dodatkowymi środkami gotówkowymi. Podstawą do wyliczania maksymalnej kwoty kredytu jest przyszła wartość nieruchomości. Kredyt ten umożliwia finansowanie każdego etapu budowy domu. Jednocześnie zakup działki i budowę domu, dodatkowo – także budowę do stanu deweloperskiego lub takiego, który umożliwi częściowy odbiór domu.

Ten kredyt będzie rozwiązaniem idealnym dla osób, które lubią nowoczesne produkty finansowe, które umożliwiają elastyczną spłatę zobowiązania kredytowego. Warto potraktować ten kredyt z uwagą i wybrać, by cieszyć się zrealizowanym marzeniem o budowie domu, który będzie potem świetnie służyć przez wiele lat.