• Kwota:

    Od 1000

    Do 120000

  • Okres:

    Od 1 Dnia

    Do 120 Dni

PKO Mini ratka to oferta kredytów gotówkowych. Kwoty o jakie można się ubiegać zaczynają się od 1000zł do 150 tys zł na okres do 96mc. Do kwoty 23tys zł jest możliwość wnioskowania tylko przedstawiając wyciągi z konta osobistego za 3 miesiące.

Mini ratka w PKO BP to kredyt dla tych którzy nie chcą przepłacać

PKO BP konsekwentnie od lat zmienia swoje oblicze z banku dla emerytów i reliktu PRL zmienił się w bank dla ludzi ceniących sobie mobilność i elektroniczny 24 godzinny dostęp do swoich pieniędzy. Choć nadal ceni sobie i dba o klientów preferujących bardziej tradycyjne podejście do nich. Dba zarówno o VIP-ów jak i o zwykłego Kowalskiego, co przejawia się m.in. w różnorodności jego produktów bankowych. Jednym z nich jest obecna już od lat Mini Ratka, która od czasu do czasu przechodzi lekki lifting, jednak zasada pozostaje niezmiennie ta sama niska rata, którą udźwignie domowy budżet.

Mini Ratka to mini formalności

To kredyt przeznaczony zarówno dla obecnych jak i nowych klientów banku. Konto posiadać musisz ponieważ decyzja kredytowa wydawana jest w oparciu o wyciąg z konta, do tego wystarczy jedynie dowód osobisty pożyczyć możesz nawet 1000 złotych. Maksymalna kwota kredytowania to natomiast 120 000 złotych, które możesz spłacić nawet w 96 ratach.

Kredyt na wszystko nawet na konsolidację

Mini Ratkę możesz wykorzystać jako narzędzie do sfinansowania wszelkich zobowiązań i projektów. Na tych warunkach możesz wziąć również kredyt konsolidacyjny. Trudno więc o bardziej elastyczny kredyt, który może stać się chwilówką na jeden miesiąc albo konsolidacją zobowiązań na dobrych warunkach. Tutaj również to Ty możesz skorzystać z przywileju wyboru dnia spłaty, a także karencji w rozpoczęciu spłaty nawet do 3 miesięcy, a ponadto udać się na wakacje kredytowe. Nie potrzebujesz zabezpieczeń i poręczycieli. Przy kwocie kredytowana 11 500 złotych RRSO wynosi 25%.