• Kwota:

    Od 1000

    Do 20000

  • Okres:

    Od 1 Dnia

    Do 60 Dni

Bank ten oferuje kredyt bez zaświadczeń do kwoty 20000zł. Oferta w zależności od scoringu klienta i okresu kredytowania. Bardzo proste zasady przyznawania i wypłacania kredytów.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank na aktualne potrzeby do kwoty 20tys zł, bez zbednych formalności.  Na okres do 60mc nawet przy dochodzie 550zł.

A jeśli kredyt to tylko przez Internet w Getin Bank

Przyzwyczailiśmy się już, że wiele rzeczy możemy zrobić bez wychodzenia z domu. Banki wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i aby utrzeć nosa konkurencji poza bankowej również bardzo często przedstawiają oferty kredytów on-line. Nie inaczej jest z Getin Bankiem, którego przecież możemy zaliczyć do prekursora rozwiązań mobilnych.

Dla kogo?

iKredyt Gotówkowy to rozwiązanie idealne dla tych, którzy potrzebują szybko i sprawnie uzyskać kwotę do 10 000 złotych przy minimum formalności. Maksymalny okres kredytowania to w tym przypadku nawet 3 lata, a jeśli chcesz i wystarczą Ci 3 miesiące również istnieje takowa możliwość.

Wyraźnie widać, że minimalna oferta 500 złotych na 3 miesiące skierowana jest do klientów indywidualnych jako odpowiedź na konkurencję ze strony firm pożyczkowych. Tu możemy jednak liczyć na dużo niższe rzeczywiste oprocentowanie. RRSO wynosi tutaj jedynie 28,8%, a bank obok umowy o prace czy świadczeń emerytalno-rentowych akceptuje również umowy cywilno-prawne oraz kontrakty. Otwartą drogę mają więc dosłownie wszyscy od marynarza po rolnika i przedstawicieli wolnych zawodów.

Można taniej

Oprocentowanie zostanie obniżone o 3% jeśli klient zdecyduje się na ubezpieczenie. Umowa jest podpisywana za pośrednictwem kuriera. Potrzebny jest skan dowodu osobistego. Decyzja o przyznaniu kredytu może zostać wydana nawet w jeden dzień.

Uwaga

Ci, którym nie zależy na załatwianiu formalności przez Internet mogą zyskać w Getin Bank nieco więcej. A chodzi tu o kwotę nawet 150 000 na maksimum 8 lat.