• Kwota:

    Od 500

    Do 120000

  • Okres:

    Od 1 Dnia

    Do 108 Dni

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Eurobank oferuje promocyjne warunki przy spełnieniu odpowiednich warunków oprocentowanie od 5,7% przy skorzystaniu z ubezpieczenia i przelewania wynagrodzenia na konto ROR. Warunki standardowe oferują oprocentowanie od 6,7% na okres 108mc. Kwoty o jakie możemy wnioskować to do 120tys zł.

Dużo pieniędzy i to w jeden dzień

To możliwy do zrealizowania scenariusz w Eurobanku. Ten gracz zagościł na naszym rynku na dobre i przemawia do nas sympatyczną twarzą Piotra Adamczyka, który systematycznie w z reguły dowcipny i pomysłowy sposób informuje nas o nowych produktach, które zawsze mają i wychodzą naprzeciw potrzebom klienta. Bank tradycyjnie stara się zawsze zrobić ukłon w stronę swoich stałych klientów. Nie inaczej jest w przypadku. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego kredytu gotówkowego.

Załóż konto zyskasz

Mając konto w Eurobanku i przelewając a nie wynagrodzenie albo świadczenia emerytalno-rentowe możesz zyskać oprocentowanie nominalne kredytu wysokości 5,9%, a Twoja rata przy kwocie 10000 złotych może wynieść jedynie 179 złotych. Dodatkowe warunki to konieczność ubezpieczenia kredytu i nie posiadanie żadnych innych zobowiązań w tym banku. Ale pomimo tych licznych warunków to opłacalna propozycja. RSSO to 20,24%, a całkowity koszt kredytu ze wszystkimi opłatami to jakieś 5500 złotych przy okresie kredytowania wynoszącym 60 miesięcy.

Ale to nie wszystko

W Eurobanku możesz ubiegać się nawet o 120000 złotych przy atrakcyjnym oprocentowaniu uzależnionym od ostatecznej kwoty udzielonego kredytu. Pieniądze te można spłacać nawet przez 7 lat nie obawiając się o przyszłość ponieważ do kredytu można wybrać szeroki pakiet ubezpieczeń. Wystarczy zaświadczenie o dochodach, które można połączyć wraz z przychodami innego członka rodziny i tym samym ubiegać się o wyższą kwotę. A jako wisienka na torcie wakacje kredytowe raz do roku.

Jedna z najtańszych ofert dostępnych na rynku, zajmująca wysoką pozycję w zestawieniu na kredyt-portal.pl Aktualna promocja z oprocentowaniem 6,9% i prowizja 9,9%( bez ubezpieczenia) została przedłużona na czerwiec 2017.