• Kwota:

    Od 1000

    Do 200000

  • Okres:

    Od 1 Dnia

    Do 120 Dni

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank to doskonałe rozwiązanie finansowe, które pozwoli spełnić Państwu swoje marzenia. Jego największą zaletą jest bardzo atrakcyjne oprocentowanie, które pozwoli na ustalenie niskich rat, bez dodatkowego obciążania domowego budżetu.

Gotówkę można pobrać na dowolny cel, bank nie wymaga żadnych informacji na ten temat. Czas klientów jest cenny, doskonale o tym wiemy i właśnie dlatego rozpatrzenie decyzji kredytowej trwa bardzo krótko. Nie chcemy trzymać Państwa w niepewności, nasi analitycy dokładają wszelkich starań, by dać Państwu odpowiedź w ciągu kilkudziesięciu minut. Jeśli będzie pozytywna, to pieniądze znajdą się na Państwa koncie już w jeden dzień. Również sama procedura otrzymywania kredytu została maksymalnie uproszczona. Dokumenty, które są wymagane to absolutne minimum.

Wraz z kredytem bank Deutsche Bank oferuje możliwość ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy. Jest to polecane rozwiązanie, gdyż wykupując takie ubezpieczenie nie musimy się martwić o sytuacje w której tracimy pracę i nie stać nas na spłatę kredytu. Należy zaznaczyć, że bank nie wymaga wykupienia wspomnianego ubezpieczenia. Warto również wspomnieć o możliwości połączenia kredytów, które mamy zaciągnięte w innych bankach oraz kredytu, który chcemy zaciągnąć w Deutsche Banku w jeden. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 tysięcy złotych, natomiast okres kredytowania, na jaki możemy się zdecydować to maksymalnie 120 miesięcy. Oferta jest skierowana również do osób wykonujących tzw. wolne zawody, czyli nauczycieli, lekarzy, prawników, architektów itp. Mogą oni bez problemu uzyskać kredyt gotówkowy Deutsche Bank. Jedyne co muszą zrobić to złożyć wniosek kredytowy oraz okazać dowód osobisty i dyplom ukończenia studiów lub dokument poświadczający wykonywanie zawodu. Pośród wielu kredytów gotówkowym propozycja Deutsche Banku wyróżnia się wysoką kwotą maksymalną oraz długim okresem kredytowania. Aktualnie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu wynosi poniżej 10%. Na plus należy zaliczyć bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku, które trwa niewiele dłużej niż podobna procedura w instytucjach parabankowych.

W oddziale banku możemy liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie wyboru produktów finansowych. Kredyt możemy również otrzymać, składając odpowiedni formularz zapytania na stronie internetowej banku deutschebank.pl lub dzwoniąc pod numer 801 18 18 18. Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy, z pewnością zostaniemy profesjonalnie obsłużeni.

wpis przygotowany z ekspertami z www.kredyt-portal.pl