Bezpłatne konto dla osób, które prowadzą swoją firmę – taką propozycję ma dla zainteresowanych przedsiębiorców Nest Bank.

To rozwiązanie, które idealnie dopasowuje się do potrzeb osób prowadzących własny biznes. Dodatkowo, to konto, które pozwala na swobodne rozwijanie biznesu. Za dostęp do konta i kartę płatniczą w tym banku, osoba mająca firmę nie będzie musiała uiszczać żadnej opłaty. To szczególnie ważne, ponieważ w kontekście działań firmowych, powinno się wybierać takie bankowe rozwiązania, które będą dodatkowym wsparciem, nie zaś niepotrzebnym kosztem.

W Nest Bank za korzystanie z wydanej karty płatniczej jest zawsze bezpłatne. Z użyciem tej karty można swobodnie zapłacić za zakupy, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Szybkie i bezpieczne płatności zbliżeniowe sprawiają, że dokonywanie transakcji będzie jeszcze sprawniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Wszystkie karty w tym banku są objęte usługą 3D Secure. To rozwiązanie, które podnosi dodatkowo bezpieczeństwo użytkownika.

Jak założyć to konto? To proste. Przede wszystkim należy złożyć wniosek przez stronę internetową lub skorzystać z aplikacji mobilnej, którą można bezpłatnie ściągnąć na smartfona. Następnie należy potwierdzić umowę z bankiem, poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł, zrealizowanego z rachunku osobistego w innym banku. Ostatnim krokiem jest aktywacja konta. Potem można już w pełni swobodnie korzystać z dostępnych zalet, które gwarantuje właśnie rachunek w Nest Bank.

W celu uzyskania dodatkowych informacji należy sprawdzić stronę internetową. To źródło najważniejszych informacji, które przekona ostatecznie o zasadności wykorzystywania właśnie tych usług. Warto podkreślić też, że dzięki ogromnemu naciskowi na wysoki standard obsługi klienta,

Skorzystanie z usług Nest Banku będzie gwarancją dostępu do nowoczesnej i wysokiej jakości obsługi. To rozwiązanie dla osób nastawionych w pełni na wysoki standard, który wspomaga rozwój biznesu oraz dostarcza najwyższą jakość – naprawdę warto postawić na takie konto.