• Kwota:

    Od 1000

    Do 10000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Szybka pożyczka w ZAPLO! Jeśli potrzebujesz szybko dodatkowej gotówki, ale nie masz ochoty na długie i skomplikowane
formalności to trafiłeś idealnie.

Poznaj elastyczne zasady, jakie oferuje pożyczka Zaplo. Z pożyczką Zaplo sam decydujesz, kiedy i w jaki sposób spłacisz zaciągnięty kredyt. Pożyczając na przykład 1000 zł, możesz wybrać miesięczną ratę spłaty kredytu w wysokości od 300 do 500 zł. W przypadku raty w wysokości 300 zł, termin spłaty to 5 miesięcy, a całkowity koszt pożyczki wynosi 485.15 zł. Natomiast ustalając ratę w wysokości 500 zł, termin spłaty to 3 miesiące, a całkowity koszt kredytu wynosi 396.70 zł. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz sam decydować o tym, w jakiej wysokości i przez jaki czas chcesz spłacać zaciągnięta pożyczkę w zależności od swoich potrzeb i sytuacji finansowej, w jakiej się aktualnej znajdujesz. W ten sposób możesz pożyczyć nawet do 10000 zł.

 

Jak pożyczać z Zaplo?

Aby uzyskać potrzebną kwotę na dowolne wydatki wystarczy wejść na stronę internetową firmy Zaplo, wybrać kwotę pożyczki oraz wysokość rat spłaty kredytu i uzupełnić wniosek dostępny na stronie internetowej. Jeżeli wniosek o przyznanie kredytu zostanie pozytywnie rozpatrzony ( w oparciu o ocenę zdolności kredytowej), pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie już po 15 minutach!

 

Komfort i wygoda pożyczania

Pożyczka Zaplo jest nie tylko wygodna (wszystkie formalności załatwiasz w dowolnym miejscu za pomocą internetu), ale także bezpieczna i przejrzysta. Nie ma żadnych ukrytych opłat, od razu wiesz ile będziesz musiał zapłacić i przez cały okres trwania umowy nie zaskoczy Cię żadna dodatkowa kwota. Logując się na stronie firmy uzyskujesz dostęp do Twojego Profilu Klienta, który jest dostępny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące Twojej pożyczki. Zaplo oferuję także usługę przypominania o zbliżającej się płatności, co gwarantuje terminowość spłat kolejnych rat. Możliwa jest również wcześniejsza spłata całości kredytu i bezpośrednie złożenie wniosku o kolejną pożyczkę. Zarówno dla obecnych jak i przyszłych Klientów dostępna jest infolinia, dzięki której, podczas rozmowy z konsultantem można poznać odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Pożyczka z Zaplo to gwarancja satysfakcji, elastycznego dopasowania do Twoich potrzeb i bezpieczeństwa.