• Kwota:

    Od 50

    Do 10000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Wonga to firma działająca w branży internetowych usług finansowych. Jesteśmy firmą wielokrotnie nagradzaną. Pośród wielu innych firm działających w sektorze pożyczek internetowych nasza firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji.

Wonga od wielu lat działa z sukcesami na terytorium Wielkiej Brytanii. Wraz z dynamicznym rozwojem firma Wonga rozszerzyła obszar prowadzonej przez siebie działalności do kilku krajów na trzech kontynentach. Od niedawna Wonga świadczy swoje usługi na terytorium Rzeczypospolitej.

Z ofertą tej firmy można spotkać się w związku z szeroko zakrojoną kampanią informacyjną zarówno w internecie, jak również w telewizji. Na rynek polski nasza firma przygotowała ofertę pożyczek gotówkowych od 50 do 10000 zł. Pożyczka może być udzielona na okres od 1 do 60 dni do kwoty 1500zł w przypadku chwilówki i nawet 2-24 miesięcy w przypadku pożyczki ratalnej( 1500 do 10000zł).

W prowadzeniu biznesu kierujemy się zasadami przejrzystości, elastyczności i kontroli, jak również selektywności. W kwestii przejrzystości klient jest dokładnie poinformowany o wszystkich kosztach, jakie będzie musiał ponieść zaciągając pożyczkę, jak również konsekwencjach związanych z tą decyzją. Cały proces związany z zawarciem umowy o udzielenie pożyczki gotówkowej w firmie Wonga odbywa się w stu procentach online. Aby wypełnić formularz aplikacyjny w momencie ubiegania się o pożyczkę potrzebują Państwo zaledwie kilkanaście minut wolnego czasu. Przy kolejnych pożyczkach ten proces zostaje skrócony do zaledwie kilku minut. Jako, że nie jesteśmy zwolennikami biurokracji, nie wymagamy od naszych klientów, aby wysyłali nam dokumenty potrzebne do uzyskania pożyczki. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymują Państwo w ciągu kilku minut, natomiast środki finansowe są przelewane na Państwa rachunek w ciągu piętnastu minut.

Sam proces składania wniosku o pożyczkę jest niezwykle prosty. Aby rozpocząć proces aplikacyjny będą Państwo potrzebowali numer rachunku bankowego, na który ma być przelana pożyczka, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego, który jest niezbędny do weryfikacji. Proces ubiegania się o pożyczkę składa się z kilku etapów. W pierwszym etapie wybierają Państwo za pomocą suwaków kwotę pożyczki oraz okres na jaki ma ona być udzielona. Na tym etapie zostają Państwo poinformowani o całkowitym koszcie udzielonej pożyczki. Następnie wypełniają Państwo wniosek, dokonują weryfikacji. Po pozytywnej weryfikacji środki pieniężne trafiają w ciągu piętnastu minut na Państwa rachunek bankowy.

Jesteśmy firmą poważnie podchodzącą do prowadzonej przez siebie działalności, dlatego też pragniemy przekazać kilka ważnych informacji dla osób zainteresowanych wzięciem pożyczki. Po pierwsze chcemy zaznaczyć, że z naszych pożyczek można korzystać sporadycznie. Nie należy brać pożyczki na pokrycie innych długów, lub w sytuacji kiedy to znajdują się Państwo w trudnym położeniu finansowym. Jako że pożyczki udzielane przez Wonga nie służą do finansowania długoterminowego, nie muszą być najtańszą z dostępnych ofert.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,21%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 410 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 10 zł (w tym: prowizja 10 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 60 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 października 2016 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki Ratalnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 167,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2644,60 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 644,60 zł (w tym: prowizja 644,60 zł, odsetki 0 zł), 6 miesięcznych rat w wysokości 440,77 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 października 2016 na reprezentatywnym przykładzie.

adres firmy:

Wonga.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa