• Kwota:

    Od 100

    Do 4000

  • Okres:

    Od 7 Dnia

    Do 30 Dni

Szybka pożyczka, która do uruchomienia wymaga posiadania tylko konta w banku i telefonu komórkowego. Pierwsza pożyczka jest od 100-1500 zł. Sukcesywnie dostępne kwoty będą się zwiększać aż do 4000zł. Okres na jaki możemy wziąć chwilówkę to od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo!!

VIA SMS PL udziela szybkich pożyczek przez Internet. Na terenie Polski firma działa od 2011 roku, jako jeden z oddziałów międzynarodowej grupy finansowej VIA SMS GROUP. Spośród wielu innych firm pożyczkowych wyróżnia nas najwyższej jakości poziom obsługi klienta.

Skutkiem tego, jest osiągnięcie bardzo wysokiej pozycji wśród polskich firm pożyczkowych. VIA SMS GROUP działa na terenie siedmiu krajów europejskich. Obszar naszej działalności skupia się na udzielaniu prywatnych, krótkoterminowych pożyczek, inaczej zwanych chwilówek w maksymalnej wysokości do trzech tys. złotych i terminem spłaty do 30 dni. W dowód uznania za wysoki poziom obsługi naszych klientów w 2012 roku otrzymaliśmy nagrodę „ Symbol 2012” w kategorii przyjaznych pożyczek. Wyznajemy zasadę, że nasza wartość to nasi klienci. Współpraca pomiędzy nami a klientem opiera się na pozytywnym i otwartym systemie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić proste i wygodne dla każdego klienta rozwiązania jego potrzeb finansowych.

W 2011 roku przyłączyliśmy się do programu „ Rzetelna Firma”. Doskonale rozumiemy jak ważna jest działalność charytatywna, dlatego też od 2011 roku bierzemy udział w świątecznej akcji charytatywnej „ Pomóż Mikołajowi”. Za przekazane przez nas środki finansowe, Mikołaj może uszczęśliwić pięćdziesięcioro dzieci wymarzonym prezentem. Od kilku lat jesteśmy także aktywnym sponsorem polskiego sportu. Aby ubiegać się o pożyczkę w VIA SMS PL, należy odwiedzić naszą stronę internetową na której znajduje się kalkulator. Wybieramy kwotę pożyczki i termin spłaty na kalkulatorze, następnie klikamy przycisk „ weź pożyczkę”. Następnie należy postępować zgodnie ze wskazówkami. Gdy po raz pierwszy korzystają Państwo z usług naszej firmy, to wymagamy, aby podczas rejestracji podać swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL jak również numer telefonu kontaktowego. Aby otrzymać pożyczkę w VIA SMS PL nie można mieć mniej niż 20 lat i więcej niż 65 lat. Trzeba mieć obywatelstwo polskie, jak również legitymować się stałym dochodem. Bardzo ważne jest nie posiadanie negatywnej historii kredytowej. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych i rejestracji na naszej stronie, na podany numer telefonu komórkowego przyjdzie SMS z kodem, który należy wprowadzić w specjalne okienko znajdujące się na naszej stronie internetowej. Ubiegają się Państwo o pożyczkę po raz pierwszy, to należy wykonać przelew ze swojego rachunku bankowego na nasz rachunek w wysokości jednego grosza, celem opłaty rejestracyjnej. Bardzo ważne jest, aby to był Państwa osobisty rachunek bankowy, gdyż w momencie pozytywnej decyzji kredytowej, na ten właśnie rachunek zostaną przelane pieniądze z tytułu pożyczki. Pragniemy również poinformować naszych obecnych i przyszłych klientów, że z oferty naszej firmy można korzystać niezliczoną ilość razy, pod warunkiem wcześniejszej spłaty zaciągniętych u nas zobowiązań pożyczkowych. Po zakończeniu procesu rejestracji decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie podjęta niezwłocznie.