• Kwota:

    Od 300

    Do 5000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Chwilówki to krótkoterminowe pożyczki, które oferowane są przez firmę Solven wahają się od 300 zł do 5000 zł. Za pośrednictwem strony pożyczkobiorca dostaje możliwość pożyczenia pieniędzy. Spłata następuje do 30 dni od zawarcia pożyczki.

Dlaczego warto skorzystać z Solven?

Pożyczanie pieniędzy na krótki okres czasu pozwala podreperować domowy budżet. Środki mogą zostać przeznaczone na realizację marzeń bądź sfinansować zakup zepsutego sprzętu. Obecnie z podobnego wariantu korzysta coraz więcej osób wobec czego warto jest zdawać sobie sprawę z korzyści, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie. Solven proponuje bardzo niską prowizję. Firma stara się szybko i sprawnie zweryfikować zdolność kredytową potencjalnych pożyczkobiorców. Tym samym wpływają na zadowolenie klientów, ponieważ najszybciej jak to możliwe wysyłają środki na wskazany we wniosku numer konta bankowego. Kolejnym atutem przemawiającym na korzyść strony jest zerowe oprocentowanie przy pierwszej pożyczanej kwocie. Ponadto warto zaznaczyć fakt, że firma pobiera wyłącznie prowizje przygotowawczą. Stąd też ich oferta jest znacznie łatwiejsza i dopasowana do oczekiwań klientów. Pojawia się tutaj również możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki. Solven gwarantuje, że nigdzie indziej pożyczkobiorcy nie znajda bardziej preferencyjnych warunków pożyczki i sprzedaży ratalnej.

Sporą przewagą na rynku firmy jest też miła obsługa oraz kompetentni konsultanci. Decydując się na skorzystanie z oferty bardzo szybko będziesz mógł się co do tego przekonać. Aby pożyczyć pieniądze od Solven konieczne staje się złożenie wniosku, zanim jednak to się stanie należy zarejestrować konto w systemie. W ten sposób zostanie zweryfikowana tożsamość potencjalnego pożyczkobiorcy. Zanim jednak postanowisz pożyczyć pieniądze, zastanów się, czy stać Cię na ich spłatę. W końcu nietrudno jest wpaść w spiralę kredytów.