• Kwota:

    Od 1000

    Do 5000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Aby starać się o pożyczkę w SmsKredyt należy spełnić podane kryteria: udokumentowane miesięczne wynagrodzenie przelewane na prywatne konto , wiek między 20-80 lat oraz brak negatywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor. Kwoty pożyczki to od 200zł do 800zł na okres 15-30 dni z tym, że pierwsza pożyczka to max 600zł.

Istnieje również możliwość wnioskowania o pożyczkę wieloratalną gdzie maksymalna kwota do 5000zł a okres to nawet 30 miesiące.

Do wnioskowania mamy kilka mozliwości bo może to być telefon po numerem 71 719 33 33*, wniosek składany przez internet, wysyłając sms pod nr 799 448 077** lub składając wniosek u pośrednika finansowego współpracującego z SMS Kredyt.

Firma oferuje dogodne możliwości odbioru chwilówki a są to przelew na konto prywatne, odbiór gotówki w placowce Poczty Polskiej lub w dowolnej placówce PEKAO SA.

SMSkredyt wymaga przedsatawienia dowodu osobistego( skan) i dokumentu potwierdzającego źródło dochodu. Dla umowy o prace, zlecenie lub dzieło są to  zaświadczenie o zarobkach, oswiadczenie o dochodzie, wyciag z konta za 1mc, druk RMUA za 1 miesiąc, druk pasków płacowych za 1 miesiąc, pit11 lub pit40. Dla emerytów dokument niezbędny to oświadczenie o dochodzie, odcinek wypłaty świadczenia, decyzja o przyznaniu emerytury, decyzja o waloryzacji, zaświadczenie z zus lub krus, wyciąg z konta. Inne akceptowane formy zatrudnienia to własna działalność gospodarcza, własne gospodarstwo rolne, kontrakt marynarski lub przyznane zasiłki( chorobowe, wyrownawcze, rehabilitacyjne lub macierzyńskie).