• Kwota:

    Od 200

    Do 15000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Provident daje możliwość pożyczenia dużo większej kwoty. Mówimy tu o zakresie od 200 zł do aż 15 tysięcy. To czy maksymalna kwota będzie możliwa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pożyczenie pieniędzy jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Ciągle odkładasz swoje plany bo brakuje ci gotówki na ich realizację? A może podróż marzeń niestety musisz odwołać bo wyskoczyły ci nie spodziewane opłaty? Nic prostszego – weź szybką pożyczkę on-line i ciesz się gotówką w kilka minut na koncie.

W odróżnieniu od wielu dostępnych pożyczek,  Złożenie wniosku, który jest dostępny na stronie nie jest trudne. Wystarczy wybrać potrzebną kwotę i ustalić okres spłaty oraz uzupełnić dane z dowodu osobistego. W zależności od wybranej opcji może być także potrzebna zaświadczenie o dochodach.

Pieniądze od ręki i do ręki

Jeśli zależy komuś na czasie lepszą opcją będzie wybranie pożyczki poprzez wypełnienie wniosku na stronie internetowej. Po szybkim rozpatrzeniu pieniądze są przelewane na konto. Jest także druga możliwość, z pewnością bardzo wygodna zwłaszcza dla osób starszych. Warunki pożyczki można poznać podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a doradca przywiezie wybraną kwotę do domu. Można także w ten sam sposób spłacać wymagane raty, podczas co tygodniowych czy miesięcznych spotkań.

Dopasowana czy samoobsługowa?

To dwie różne opcje, które są dostępne. Pożyczka dopasowana to właśnie ta możliwość wspominana przed chwilą, którą łączy się z wizytami doradcy. Wygodna z pewnością jest także możliwość Okresowej Przerwy w Spłacie, która umożliwia późniejszą zapłatę kilku rat lub jednej (w zależności od wybranego systemu spłaty) bez podania przyczyny. trzeba także spełnić kilka warunków – być osobą pełnoletnią, mieszkać na terenie Polski oraz mieć stałe źródło dochodu, może to być emerytura czy renta. Pożyczka samoobsługowa to ta, którą możemy uzyskać przez Internet. Wystarczy być pełnoletnim oraz posiadać konto w banku oraz telefon komórkowy – smsem przyjdzie hasło do rejestracji.

Dużo możliwość jeśli chodzi o kwotę pożyczki oraz możliwość wyboru jednej z dwóch opcji sprawiają, że warto skorzystać z usług Providenta. To rozwiązanie z którego skorzystało już wielu zadowolonych klientów.