• Kwota:

    Od 500

    Do 25000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Pożyczka w Proficredit występuje w dwóch wariantach. Oba warianty nie sprawdzają raportu BIK. Wymagany jest stały miesięczny dochód. Standardowa pożyczka konsumencka jest od kwoty 500zł do 25000zł na okres od 12 do 36 miesięcy.

Firma Profi Credit Polska S.A. należy do czołówki firm pożyczkowych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group. Oprócz Polski mamy swoje oddziały na terenie Republiki Czeskiej, Słowacji i Bułgarii. Mamy swoje przedstawicielstwa na terytorium prawie całej Polski. Oferujemy pożyczki, którą otrzymają Państwo bez zbędnych formalności nawet do kwoty 25000 zł. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymują Państwo ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że wszystko przebiegnie szybko, bezpiecznie i co najważniejsze, uczciwie. Dla naszych klientów indywidualnych przygotowaliśmy ofertę pożyczki na oświadczenie, pożyczki na zaświadczenie, jak również pożyczkę premium. Oferta pożyczki na oświadczenie skierowana jest do tej grupy klientów, którzy potrzebują pieniędzy na pokrycie nieprzewidzianych wydatków związanych z sytuacjami losowymi. Z takiej pożyczki może skorzystać zarówno emeryt jak i rencista. Wartość pożyczki udzielanej na oświadczenie mieści się w zakresie od 200 do 4000 zł. Termin spłaty to okres od 6 do 36 miesięcy. Inne korzyści związane z pożyczką na oświadczenie, to szybka analiza wniosku i minimum formalności. Z naszej pożyczki mogą skorzystać osoby, które są zatrudnione na umowę o pracę i osiągają dochód minimalny na poziomie 800 zł netto. W przypadku emerytów bądź rencistów próg dochodowy jest obniżony do 700 zł netto. O pożyczkę mogą również ubiegać się rolnicy jak i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Aby ubiegać się o pożyczkę potrzebują Państwo kopię dowodu osobistego, oświadczenie o zarobkach oraz dowolny rachunek za media. Niemniej decyzja kredytowa jest uzależniona od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego osoby wnioskującej o udzielenie pożyczki. W przypadku pożyczki na zaświadczenie wartość udzielonej pożyczki mieści się w zakresie od 2000 do 9000 zł. Termin spłaty takiej pożyczki to okres od 12 do 36 miesięcy.

 

Korzyści związane z tą pożyczką to długi okres kredytowania oraz możliwość odroczenia spłaty na okres trzech miesięcy. Z tego typu pożyczki mogą skorzystać osoby, które ukończyły 30 rok życia. Może być ona udzielona tym osobom, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę i osiągają z tego tytułu minimalne wynagrodzenie netto na poziomie 1200 zł. Również emeryci bądź renciści chcący skorzystać z tej pożyczki muszą wykazać się osiąganym dochodem na poziomie 1200 zł netto. Podobnie jak w przypadku pożyczki na oświadczenie do wniosku trzeba będzie dołączyć kopię dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego, jeśli ubiegają się Państwo o kwotę pożyczki powyżej 6000 zł netto. Oferta pożyczki premium przeznaczona jest dla wymagającego klienta, który jest zainteresowany uzyskaniem pożyczki w kwocie od 9000 do 25000 zł. Okres w jakim należy spłacić pożyczkę to czas od 12 do 36 miesięcy, przy czym mają Państwo możliwość bezpłatnego odroczenia spłaty pożyczki na okres 3 miesięcy. Ta pożyczka jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 30 rok życia.