• Kwota:

    Od 200

    Do 5000

  • Okres:

    Od 15 Dnia

    Do 65 Dni

Pożyczka plus to idealne rozwiązanie, dla wszystkich tych którzy potrzebują szybko i w bezpieczny sposób pożyczyć maksymalnie do 5 tysięcy złotych. Jeśli po raz pierwszy chcesz korzystać z usług Pożyczki Plus to możesz pożyczyć maksymalnie 1000 zł.

Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu

Na rynku istnieje bardzo wielu instytucji, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Skomplikowane procedury i długi czas oczekiwania na odpowiedź odnośnie przydzielenia pożyczki bardzo często działają zniechęcająco. Dlatego warto skorzystać z dobrego rozwiązania, gdzie wszystko dzieje się szybko i nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Nie jednokrotnie z pewnością zaskoczyły nas nagłe wydatki i trzeba było z czegoś zrezygnować, aby pokryć te koszty. Teraz już nie trzeba tego robić, a pieniądze można mieć w kilka minut na koncie.

Jak to działa?

Z każdym razem kiedy znowu będzie potrzebować szybkiej gotówki ta kwota będzie większa. Spora elastyczność w zakresie spłaty daje możliwość dostosowania terminu do naszych potrzeb, nie może ona jednak przekraczać 65 dni.

Szybkie formalności

Aby uzyskać pożyczkę wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej oraz przelać na podany numer konta 0,01 zł. Wtedy trzeba poczekać kilka minut na decyzję i w przypadku pozytywnej weryfikacji pieniądze są od razu przelewane na wskazany rachunek. W przypadku pierwszej pożyczki na kwotę 1000 zł i z 30 dniowym okresem spłaty, koszt jej udzielenia to jedynie 10 zł. Przejrzyste zasady oraz brak ukrytych kosztów to tu największe zalety. Z pewnością warto też powiedzieć o nie częstej opcji przedłużenia okresu spłaty. Tu taka możliwość jest. Co ciekawe z szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu można skorzystać nie tylko w dni powszednie, ale także wnioski są rozpatrywane w soboty i niedziele. Jeśli więc wypadnie nam w weekend jakiś niespodziewany wydatek nie trzeba czekać, można działać od razu. Fachowa pomoc telefoniczna także może okazać się przydatna.

Jasne zasady oraz nie wielkie koszty udzielenia pożyczki to z pewnością najlepszy dowód na to, że warto z niej skorzystać. Pożyczka Plus to możliwość zrealizowania marzenia czy zabezpieczenie w przypadku nagłego i nieplanowanego wydatku. Warto także zwrócić uwagę na wielu zadowolonych klientów, którzy w razie konieczności korzystają z usług ponownie.