• Kwota:

    Od 100

    Do 1500

  • Okres:

    Od 15 Dnia

    Do 60 Dni

W Ofin udzielając pożyczki nie sprawdzamy BIK-u. Do ubiegania się o pożyczkę wystarczy tylko dowód osobisty i własne konto bankowe. Ofin udziela pożyczki gotówkowej dla osób od 21 do 75 roku życia, które nie są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Długów.

Pierwsza pożyczka do 1500 zł za 0 zł. Wnioski o pożyczkę przyjmujemy za pomocą aplikacji. Jest to prosty wniosek online, do którego wypełnienia potrzeba tylko kilku minut. W Ofin wystarczą tylko 3 kroki do otrzymania mikropożyczki na dowolny cel. Krok pierwszy to wypełnienie wniosku o pożyczkę online. Krok drugi to wysłanie wypełnionego wniosku. Po niespełna piętnastu minutach otrzymają Państwo informację zwrotną czy Państwa wniosek została zatwierdzony i mogą Państwo otrzymać pożyczkę.

W Ofin mają Państwo również możliwość ubiegania się o pożyczkę za pomocą wniosku wysłanego sms-em. Prosimy jednak, o zwrócenie uwagi na fakt, że telefon, z którego będzie wysłany wniosek musi należeć do wnioskodawców. Nie przyjmujemy wniosków o pożyczkę wysłanych sms-em z telefonu, który należy do kolegi, koleżanki czy kogoś z rodziny. Czas spłaty pożyczki to 15, 20 lub 60 dni licząc od momentu wypłaty pieniędzy na rachunek bankowy. Zarówno kwota pożyczki jak i czas na jej spłatę są uzależnione od tego czy są Państwo naszymi stałymi klientami, czy nowymi. Kiedy po raz pierwszy ubiegają się Państwo o pożyczkę w Ofin, wówczas kwota pożyczki o jaką można wnioskować mieści się w przedziale od stu do tysiąca pięciuset złotych. Dopiero po spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość ubiegania się o pożyczkę w wyższej kwocie. Misją Ofin jest budowanie współpracy pomiędzy firmą a klientami, która będzie korzystna dla obydwu stron. Oprócz udzielania pożyczek internetowych firmie Ofin zależy na stałym edukowaniu finansowym obecnych jak i przyszłych klientów firmy. Ofin powstało głównie po to aby pomagać Klientom za pomocą szybkich i łatwych pożyczek w sytuacji, kiedy potrzebują pieniędzy w danej chwili.