• Kwota:

    Od 100

    Do 1500

  • Okres:

    Od 15 Dnia

    Do 60 Dni

Za sprawą strony KasaTak pierwsza pożyczka wynosi od 100 do 1500 zł i jest udzielana na 15, 30 lub 60 dni zupełnie za darmo. Bez zbędnych formalności – w szybki i wygodny sposób pieniądze pojawią się na koncie pożyczkobiorcy.

Zyskując miano stałego klienta można liczyć na otrzymanie nawet 2000 zł, które udzielane są na 60 dni zupełnie za darmo. Aby móc dostać pieniądze konieczne staje się posiadane dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Kasatak sprawia, że pieniądze w przeciągu 10 minut pojawiają się na koncie. Warto dodać, że o pożyczkę mogą starać się osoby od 21 do 70 roku życia, a klient nie może być dłużnikiem w Krajowym Rejestrze Długów. Podobne kwestie są dokładnie weryfikowane wobec czego warto jest z nich zdawać sobie sprawę. Aby móc dostać pieniądze dzięki stronie Kasatak konieczne staje się zarejestrowanie w systemie online. Załóż swoje konto, które uzupełnisz o dane osobowe po czym wybierz kwotę pożyczki ekspresowej jaką jesteś zainteresowany oraz termin jej spłaty. Decyzję o tym, czy zostanie Ci ona udzielona otrzymasz w przeciągu 15 minut, a w momencie pozytywnej weryfikacji pieniądze w przeciągu godziny pojawią się na Twoim koncie. Warto dodać, że załatwienie formalności możliwe staje się również za sprawą wysłanego SMS-a. W momencie, kiedy pożyczka zostanie przyznana oraz spłata nastąpi terminowo  to możliwe staje się starannie o kolejną, która jest już dostępna w przeciągu 24 godzin.

Pożyczanie pieniędzy z krótkim terminem spłaty pozwala rozwiązać wiele problemów finansowych. Zanim jednak zapadnie decyzja o skorzystaniu z takiej opcji warto zastanowić się, czy nas będzie stać na spłatę zobowiązania w wyznaczonym terminie. W końcu nie trudno jest wpaść w spiralę kredytów.