• Kwota:

    Od 800

    Do 10000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

HapiPozyczki to możliwość uzyskania pożyczki aż do 10000 zł z terminem spłaty do 24 miesięcy. W HapiPozyczki mogą Państwo wystąpić o pożyczkę, nawet wówczas, gdy posiadają już zobowiązania w innych instytucjach finansowych.

Pieniądze dostępne już po 15 minutach. Warunkiem uzyskania pożyczki jest stały dochód, który pozwala na płynne spłacanie rat. O kolejną pożyczkę można ubiegać się zaraz po tym, jak zostanie spłacona wcześniejsza. Abyśmy mogli nawiązać współpracę konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego i numeru PESEL. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi osobami, nawet tymi, którzy widnieją w rejestrze dłużników. Do każdej z takiej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Warunkiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po jego weryfikacji skontaktujemy się z Państwem i powiemy, co możemy zaproponować. Aby otrzymać pożyczkę nie muszą Państwo wpłacać żadnej kaucji. Na chwilę obecną oferta pożyczek gotówkowych w HapiPozyczka dostępna jest dla obywateli polskich, którzy są pełnoletni i posiadają rachunek bankowy. Wymogiem jest również posiadanie telefonu komórkowego i źródła regularnego dochodu. Wypełniając wniosek online, decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymują Państwo w ciągu kilku minut. Przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu bądź odmowie przydzielenia pożyczki brane są pod uwagę różne czynniki. W sytuacji, gdy otrzymają Państwo odmowę przyznania pożyczki, zalecamy odczekania trzydziestu dni, aby ubiegać się o nową pożyczkę. Kwestię bezpieczeństwa traktujemy niezwykle poważnie, dlatego też niemożliwe jest udzielenie pożyczki osobom, które nie posiadają telefonu komórkowego. Tylko w ten sposób możemy wyeliminować niebezpieczeństwo, że ktoś podszyje się pod Państwa i zaciągnie zobowiązanie na Państwa nazwisko. Dla naszych klientów cały czas usprawniamy naszą ofertę. Przekłada się to również na skrócenie czasu, jaki jest potrzebny, na poinformowanie o naszej decyzji związanej z udzieleniem bądź odmową udzielenia pożyczki. Na chwilę obecną czas oczekiwania na decyzję nie wynosi dłużej niż kilka minut.