• Kwota:

    Od 100

    Do 5000

  • Okres:

    Od Dnia

    Do Dni

Holenderska Grupa Kapitałowa Ferratum to solidny partner w interesach, który gwarantuje bezpieczeństwo. Klienci Ferratum Polska mogą korzystać zarówno z krótkoterminowych pożyczek do 30 dni jak i pożyczek długoterminowych pożyczek na okres nawet 12 miesięcy.

Spłata odbywa się wtedy w 12 dogodnych ratach. W październiku 2011 roku Ferratum Poland został wyróżniony przez Krajowy Rejestr Długów za wysoko etyczne i bezpieczne działanie. Firma jest zarówno właścicielem marki Ekspreskasa jak i Ferratum Bank.

Co zyskuje klient?

Przede wszystkim bezpieczeństwo wszelkich transakcji i operacji finansowych, a co pewnie dla każdego zarówno potencjalnego jak i obecnego klienta najważniejsze dostęp do różnego rodzaju form pożyczek. Dzięki temu możemy mówić o elastyczności w stosunku do potrzeb klienta.

Rodzaje pożyczek

Pożyczki na krótko od 15 do 30 dni. Pierwszą pożyczkę klient ma u nas za darmo. Jeśli jest to okres 2 tygodni maksymalna jej kwota wyniesie 800 zł, jeśli pożycza się na miesiąc kwota pierwszej pożyczki może wzrosnąć nawet do 1500 zł. Spłacenie pożyczki w terminie gwarantuje ubieganie się o większe kwoty. Chodzi tu o ubieganie się nawet o 2 tysiące złotych na okres 60 dni w 2 ratach.

Pożyczki na długo udzielane są nawet na okres 24 miesięcy. W ten sposób można pożyczyć nawet 5 tysiące złotych, które spłacamy w wygodnych miesięcznych ratach.

W przypadku EkspresKasa maksymalna kwota pożyczki to 1500 złotych.

Warunki, które musisz spełnić:

Pożyczki Grupy Ferratum są dla osób, które posiadają stałe źródło dochodu i nie są notowane w KRD czy ERIF. To pożyczki przeznaczone dla osób od 21 do 75 roku życia będące obywatelami polskimi i zamieszkującymi terytorium RP. Pożyczka w naszej firmie to zero kruczków. Wszelkie dokumenty i regulaminy związane z pobraniem pożyczki są obecne do wglądu na stronie internetowej.

 

Jak złożyć wniosek?

Wniosek można złożyć przez formularz dostępny na stronie.