• Kwota:

    Od 100

    Do 5000

  • Okres:

    Od 5 Dnia

    Do 90 Dni

Pożyczki krótkoterminowe CreditStar wahają się między 100 złotych a 5000 złotych. Należy jednak wiedzieć, że w przypadku osoby, która korzysta z oferty po raz pierwszy, maksymalna kwota pieniędzy jaką może otrzymać, nie przekroczy 1500 złotych. W przypadku pierwszej pożyczki możemy pożyczyć pieniądze na okres od 5 do 30 dni. Stali klienci również mają tyle samo czasu na spłatę zobowiązania, z tym, że mogą oni wypożyczyć sumę nawet trzykrotnie większą.

Kiedy ubiegamy się o pożyczkę po raz pierwszy, po wybraniu jej szczegółów, czyli kwoty oraz odpowiadającego nam terminu spłaty, musimy podać swoje dane poprzez rejestrację nowego konta użytkownika. Po przekazaniu swoich danych osobowych należy również zadbać o dostarczenie różnych informacji finansowych w celu sprawdzenia wiarygodności finansowej. Konieczne jest również jednorazowe potwierdzenie tożsamości poprzez dokonanie przelewu na kwotę 0,01 złotych. Na końcu, należy zatwierdzić wniosek, a wtedy wypełniony formularz trafia do rozpatrzenia. Może się zdarzyć, że skontaktuje się z nami przedstawiciel, który będzie chciał uzupełnić informacje na nasz temat w celu szybszego podjęcia decyzji o udzieleniu pożyczki. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze pojawią się na koncie w ciągu 15 minut.

Kolejna już pożyczka jest możliwa dopiero po całkowitej spłacie poprzednich zobowiązań. Po złożeniu i zatwierdzeniu wniosku musimy poczekać na decyzję pożyczkodawcy, gdyż to, że kiedyś decyzja o przyznaniu pożyczki była pozytywna, nie oznacza, że teraz będzie tak samo.

Jeżeli zadbamy o to, aby spłacać terminowo swoje zadłużenie, będziemy mieli możliwość podwyższenia kwoty, o którą będziemy mogli się ubiegać w przyszłości. Ponadto, istnieje także możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki, i może ona wynosić od 5 do 30 dni więcej. W tym celu należy zatwierdzić opcję przedłużenia terminu spłaty oraz uiścić opłatę za przedłużenie okresu spłaty.

Pożyczenie pieniędzy na krótki okres czasu może pomóc nam zrealizowaniu wielu celów, ale przed podjęciem decyzji należy zastanowić się czy będziemy w stanie spłacić swoje zobowiązanie w terminie, aby nie wpaść w spiralę długów.