• Kwota:

    Od 200

    Do 2000

  • Okres:

    Od 30 Dnia

    Do 30 Dni

Cashper jest to nowa firma działająca na Polskim rynku, ceniąca dyskrecje i szybką obsługę. Dostępne kwoty kredytów to od 100zł do 2000zł. Spłata następuje w okresie 15, 30 lub 60 dni w zależności od kwoty pożyczki.

Cashper- to superszybkie pożyczki krótkoterminowe przez Internet, wypełnienie formularza zajmuje mniej niż 5 minut, a pożyczki dostępne są dla każdego powyżej 21 roku życia, przy zaświadczeniu o miesięcznych zarobkach, przy kwocie wynoszącej nawet zaledwie 1000 zł. Pożyczki krótkoterminowe w Cashper, to także brak ograniczeń, jeżeli chodzi o maksymalny wiek konsumenta, dlatego jest firmą przyjazną szczególnie dla osób powyżej 65 roku życia, które mają trudności w uzyskaniu wsparcia finansowego w innych firmach, czy bankach, oferujących usługi finansowe, które najczęściej uzależniają otrzymanie pożyczki, a raczej decyzję o jej nie wypłaceniu, ze względu na podeszły wiek osoby zainteresowanej. Po wypełnieniu formularza, wyborze kwoty i okresu kredytowania, zaakceptowaniu regulaminu i zarejestrowaniu konta, możesz oczekiwać na ewentualny kontakt, w celu weryfikacji i dostarczenia dokumentów. To wszystko zajmuje tylko kilka minut bez wychodzenia z domu. Cashper to możliwość otrzymania kwoty do 2000 zł, z okresem kredytowania do 60 dni, przy bardzo niskich kosztach i oprocentowaniu. Dla stałych klientów, to także możliwość szybkich pożyczek, w oparciu o wniosek składany w formie wiadomości tekstowej (SMS). Cashper to dyskrecja, szybkość, działanie w kierunku zadowolenia potencjalnego klienta i brak dodatkowych formalności, gdyż firma zatrudnia szereg specjalistów, nie tylko z branży finansowej, którzy zdają sobie sprawę z realiów nowoczesnego świata, ale też wiedzą jak często pojawiają się niespodziewane wydatki i jak potrzebne w nieprzewidywalnych sytuacja, są możliwości szybkiej gotówki. Udzielają, więc pożyczek w jak najszybszym terminie, bez zbędnych pytań i przy minimum formalności. Cashper to, jedna z niewielu firm z branży finansowej, udzielająca pożyczek krótkoterminowych, która nie sprawdza historii klienta w BIK, co daje możliwość uzyskania wsparcia finansowego, nawet dla konsumentów, którzy w przeszłości mieli problemy z spłatą zaciągniętych zobowiązań, lub ich terminowością.

Rozumiemy, że każdy może znajdować się w gorszej kondycji finansowej i nie powinno to decydować, o całej przyszłej zdolności kredytowej i możliwościach wsparcie od firm oferujących usługi z sektora pożyczkowego. Pieniądze wysyłane są na konto klienta w przeciągu godziny, od złożeni potrzebnego wniosku lub / i przedłożeniu wymaganych dokumentów. W przypadku, braku środków na spłatę pożyczonych pieniędzy, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta, które pokieruje nas, w jaki sposób można rozwiązać tą sytuację. Hasło „Cashper to przyjaciel w finansach” to bardzo trafne określenie dla firmy, która, jak każdy przyjaciel, dba o dyskrecję, oferuje przejrzyste, uczciwe zasady pożyczania, a dodatkowo dba, o jakość usług i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Cashper daje gwarancję bezpieczeństwa klientów jak i zawieranych transakcji gdyż, jako jedyna na rynku Europejskim firma zajmująca się oferowaniem usług w sektorze pożyczek krótkoterminowych, posiadająca licencję bankową.