• Kwota:

    Od 500

    Do 5000

  • Okres:

    Od 120 Dnia

    Do 120 Dni

Pożyczki ekspresowe udzielane za sprawą strony Banknot to możliwość dostania od 500 do 5000 zł. Co wyróżnia serwis na rynku? Przede wszystkim Bankont oferuje Odnawialną Linię Pożyczkową, dzięki czemu pożyczkobiorca dostaje możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy.

W praktyce to wygląda tak, że każda spłata kapitału pozwala pomniejszać zadłużenie zwiększając tym samym kwotę dostępnych środków, które możliwe są do wykorzystania w momencie, kiedy tylko pożyczkobiorcą poczuje taką potrzebę. Serwis Banknot daje stały dostęp do pieniędzy, a koszty ponosimy wyłącznie za te dni, z których rzeczywiście korzystamy z przyznanych środków.

 

Banknot gwarantuje rozwiązanie problemów finansowych za sprawą chwilówek, które za jej pośrednictwem można dostać. Odnawialna Linia Pożyczkowa daje pełna swobodę korzystania ze zgromadzonych środków na koncie wobec czego dostajemy możliwość samodzielnego decydowania o czasie dysponowania pieniędzmi. To pożyczkobiorca podejmuje decyzję o tym, kiedy korzysta z pieniędzy oraz kiedy następuje ich spłata.

Jak działa banknot?

Na początku pożyczkobiorcy przyznawana jest Odnawialna Linia Pożyczkowa. Po zaciągnięciu zobowiązania każda wypłata środków zmniejsza ilość dostępnych pieniędzy. Z kolei każda dokonywana wpłata zwiększa dostępny kapitał, z którego dostajesz możliwość ponownego skorzystania. To pożyczkobiorca decyduje o tym, kiedy i jaka kwotę spłaca. Warto jest jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że spłata nie może być mniejsza aniżeli minimalna kwota, jaka zostaje wskazana w wyciągu. Atutem rozwiązania jest fakt, że w Bankot płacisz jedynie za wykorzystane środki, a nie za przyznaną kwotę. Wszelkie koszty naliczane są wyłącznie za wykorzystane pieniądze.

Pożyczkobiorco pamiętaj, że umowa na Odnawialnej Linii Pożyczkowej zostaje zawarta na okres 4 miesięcy. W trakcie tego terminu przyznana kwota może ulec zwiększeniu pod warunkiem, że dotychczasowe zobowiązanie jest terminowo spłacane. Za sprawą strony Bankot pracujesz nad budowaniem zdolności kredytowe, dzięki czemu w przyszłości możesz starać się o przyznanie kolejnych i wyższych kwot.