• Kwota:

    Od 1000

    Do 5000

  • Okres:

    Od 300 Dnia

    Do 720 Dni

Aasa udziela pożyczek w kwocie od 1000zł do 5000zł na okres od 10 do 24 miesięcy. Pożyczkę mogą otrzymać osoby nie zadłużone, które mają powyżej 20 roku życia. Posiadające stały dochód oraz zdolność do czynności prawnych.

Aasa Polska S.A to oddział skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od 2010 roku odnosi sukcesy finansowe na rynkach międzynarodowych. Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo gwarancję, że otrzymają pożyczkę finansową w sposób łatwy i przyjemny, bez konieczności wychodzenia z domu. Spośród innych firm wyróżniamy się podejściem zorientowanym na satysfakcję klienta. W prowadzeniu działalności nasza firma opiera się na zasadach wypracowanych przez Europejską Koalicję na Rzecz Odpowiedzialnych Kredytów.

Stosujemy również zasadę fair lendingu, tak zwane odpowiedzialne pożyczanie. Przestrzegamy również obowiązujące regulacje prawne oraz szanujemy prawa konsumentów. Dzięki profesjonalistom pracującym dla nas jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Cały proces ubiegania się o pożyczkę został przeniesiony do internetu. Dzięki temu przebiega on w sposób bardzo prosty i szybki. Od naszych klientów nie wymagamy poręczeń ani zabezpieczeń.

Robimy to wszystko z myślą o naszych klientach. Niemniej, aby uzyskać pożyczkę w firmie Aasa Polska klient musi spełnić kilka warunków. W momencie ubiegania się o pożyczkę nie może on mieć mniej niż dwadzieścia i więcej niż osiemdziesiąt lat. Nie może figurować w rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej. Musi posiadać stały adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej, jak również mieć udokumentowany stały dochód w Polsce. Może to być dochód uzyskiwany z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury. Procedura ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę naszej firmy aksakredyt wybrać kwotę pożyczki i okres w jakim chcemy ją spłacić. Następnie trzeba wypełnić krótki wniosek o pożyczkę podając swoje podstawowe dane osobowe. Mogą to Państwo zrobić za pomocą Facebooka. W ten sposób otrzymają Państwo od nas rabat w wysokości 10 zł. Po weryfikacji Państwa wniosku, decyzja o przyznaniu pożyczki będzie przekazana telefonicznie bądź mailowo jeszcze tego samego dnia. Jeśli decyzja będzie pozytywna, poprosimy Państwa o dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł na wskazany przez nas rachunek bankowy, celem potwierdzenia Państwa danych osobowych. Następnie zapoznają się Państwo z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki. W pierwszej kolejności dokumenty te są przesyłane na wskazany we wniosku adres mailowy. Następnie za pomocą kuriera wysyłamy je na podany we wniosku adres korespondencyjny. Po podpisaniu umowy, przekazują ją Państwo kurierowy. Po otrzymaniu przez nas podpisanego przez Państwa egzemplarza umowy, kwota pożyczki zostaje natychmiast przelana na konto, z którego otrzymaliśmy przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. Umowa pożyczki obowiązuje przez okres od dnia jej zawarcia do dnia przewidzianego w harmonogramie na spłatę ostatniej raty. Klient ma obowiązek spłaty kwoty pożyczki poprzez wpłatę rat kapitałowych i odsetek, jak również opłaty administracyjnej, opłaty przygotowawczej i ewentualnie dodatkowych kosztów na rachunek firmy Aasa Polska S.A.